Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Crimson Desert oynanış fragmanı bir dizi yeni mekanik gösteriyor

Crimson Desert oynanış fragmanı bir dizi yeni mekanik gösteriyor

Uzun bir aradan sonra Pearl Abyss, fantastik RPG Crimson Desert oyununu genişletilmiş bir fragmanla yeniden yarattı.

Gamescom Opening Night Live 2023’te oyunun genişletilmiş bir fragmanı gösterildi ve hayranların Crimson Desert’te neler bekleyebileceğini ayrıntılarıyla anlattı. Crimson Desert’in neyle ilgili olduğunu görmek için aşağıdan oyun fragmanına göz atabilirsiniz.

Düşen yapılar, yay ve ok dövüşleri, at sırtında dövüşler ve devasa patlamalarla dolu çok sayıda kılıç dövüşü gördük – hem solo hem de takım halinde. Ayrıca devasa kaleler, elde edilebilecek ödüller, geniş ufuklar, balık tutma, araba hırsızlığı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünyadaki bazı şeyler hakkında da fikir sahibi olduk. Ve evet, köpeği sevebilirsin.

Ayrıca Zelda: Tears of the Kingdom’la ilgili düşünceleri hemen harekete geçiren bazı oynanışlar da gördük; bunlar arasında dünya üzerinde süzülen bir dizi gökyüzü adası, sıcak hava balonu uçuşu ve uzaylı görünümlü eserlerle bulmaca çözme yer alıyor. Ayrıca bazı ağaçlara ve binalara tırmanabilir, havada kayabilir ve dev bir canavara benzeyen devasa bir gölgeye tırmanabilirsiniz.

Crimson Desert için herhangi bir çıkış tarihi veya aralığı belirlenmedi.

Pearl Abyss, Crimson Desert’i ilk olarak 2019’da ortaya çıkardı. MMORPG Black Desert Online’ın arkasındaki Güney Koreli geliştirici, Plan 8 ve DokeV’yi de o sıralarda ortaya çıkardı. Crimson Desert’i duymayalı o kadar uzun zaman oldu ki Pearly Abyss oyunu süresiz olarak Temmuz 2021’e erteledi.

Gamescom’dan daha fazlasını öğrenmek için Opening Night Live 2023’te duyurulan her şeyi takip etmeye devam edin.

Logan Plant, IGN’de video oyunu ve eğlence haberlerini yazan serbest yazardır. IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine ve Lifewire’da küçük rollerde oyun endüstrisinde yedi yıldan fazla deneyime sahiptir. Onu Twitter’da @LoganJPlant’ta bulabilirsiniz.