Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cuba Gooding Jr., zorla dokunma davasını kabul ettikten sonra hapis cezasından kurtuldu

Cuba Gooding Jr., zorla dokunma davasını kabul ettikten sonra hapis cezasından kurtulduCNN

Manhattan Bölge Savcılığı Sözcüsü Emily Tuttle’a göre Cuba Gooding Jr., zorla temas davasında savunma anlaşmasının şartlarına uyduktan sonra herhangi bir hapis cezasıyla karşı karşıya kalmayacak.

Önceki İyileştirme Nisan ayında suçunu kabul etti 2018’de New York City’deki bir gece kulübünde bir kadına zorla dokunmaktan kabahat suçlaması. Gooding, bir gece kulübü garsonu olan kadının rızasını almadan onu dudaklarından öptüğünü itiraf etti. Ayrıca Ekim 2018 ve Haziran 2019’da diğer iki harmonik olmayan iletişim olayını da kabul etti.

Savunma anlaşmasının şartlarına göre, Gooding’in altı ay boyunca alkol ve davranış değişikliği ile tedaviye devam etmesi gerekiyordu ve yeni tutuklanma olmadı. Perşembe günü Gooding, her zaman kaydında olacak olan daha hafif bir rahatsızlık ihlalinden suçlu bulundu, ancak hiçbir suçlama yapılmayacak. Tuttle, görev yaptığı süreye mahkum edildiğini ve herhangi bir hapis cezasına çarptırılmayacağını doğruladı.

CNN, yorum için Gooding’in avukatı Peter Toumbekis’e ulaştı.

Savunma anlaşması Nisan ayında duyurulduğunda, Manhattan’daki başsavcı yardımcısı Colleen Palbert, ofislerinin anlaşmanın “adil ve hakkaniyetli” olduğuna inandığını söyledi.

Balbert, “Bu davada hayatta kalanların hepsine tamamen güvendiğimizi ve inandığımızı söylemek istiyorum ve soruşturmamız askıya alınırken ofisimizle işbirliği yapan tüm kadınlara ve diğer tanıklara teşekkür ediyoruz” dedi. Ayrıca Gooding’in Eylül 2019’dan bu yana danışmanlık işinde olduğunu kaydetti ve savunma anlaşmasının sanıkları kamu önünde tanıklık yapmaktan kurtaracağını ve isterlerse mağdur etkisi ifadeleri yapmalarına izin vereceğini söyledi.

Gooding’i suçlayanlardan biri olan Kelsey Harbert, Perşembe günkü duruşmanın ardından mahkeme dışında konuştu ve gazetecilere aktörün eylemlerinin kötü olduğunu söyledi. [her] Her gün huzurlu hissetmek.”

Harbert, “Bunu hangi noktada ciddiye alacağız? Bunun tehlikeli bir davranış olduğuna ne zaman karar vereceğiz? Ve mahkeme ne zaman halkı onun gibi birinden koruma sorumluluğuna sahip olacak?” diye sordu. Sistem onun ne yaptığıyla ilgili olmalı. Kim olduğu değil.”

Harbert’in avukatı Gloria Allred, Harbert ile Gooding’e karşı bir hukuk davası açıp açmama konusunu görüşeceğini, ancak Perşembe günü herhangi bir karar verilmeyeceğini söyledi.

CNN’den Tanika Gray bu rapora katkıda bulundu.

READ  2022 AEW skorları ikiye katlanıyor ya da hiç: canlı güncellemeler, özet, skorlar, maçlar, kart, başlangıç ​​zamanı, goller