Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

D3 Publisher ve Shade, PS5, PS4, Switch ve PC için SAMURAI MAIDEN Sword Dövüş Oyununu Duyurdu

D3 Publisher ve Shade, PS5, PS4, Switch ve PC için SAMURAI MAIDEN Sword Dövüş Oyununu Duyurdu

D3 difüzör ve geliştirici gölge Kılıç dövüşü ilan ettiler aksiyon oyunu samuray kızı için PlayStation 5Ve Playstation 4Ve dönüştürürVe bilgisayar (buhar). Bu kış tüm dünyada başlayacak.

samuray kızı Uykusunda Sengoku dönemine çağrılan öğrenci Tsumugi Tamaori’yi, yeni arkadaşlarla bir araya gelmesi ve Honoji Tapınağı’nda keşfedilen ölülerin kötülüğünü yenmek için kılıç becerilerini kullanması gerektiğini anlatıyor.

D3 Publisher aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

samuray kızı Sıkıcı bir tarih dersleri gününden sonra uykuya dalan ve Japonya’nın ilk büyük birleştiricisi olarak bilinen tarihi figür Nobunaga Oda’nın yanında uyanan bir lise öğrencisinin hikayesini takip ediyor. İkisi kendilerini yeraltı dünyasının açıldığı yanan Honoji tapınağında bulurlar. Bir hobi olarak kılıç dövüşü sanatında eğitim almış olan Tsumugi, felakete son vermek için yeraltı dünyasına adım atan çaresiz Nobunaga Oda tarafından kötülüğü koruma kılıcının verildiği gerçek bir savaşta aniden teste tabi tutulur. . Ta ki, kabul edilen zavallı bir tarih öğrencisi olan Tsumugi, Oda ile Sengoku döneminin kahramanı olarak özdeşleşene ve bu tuhaf duruma ayak uydurması gerektiğini anlayana kadar.

içinde samuray kızıOyuncular, güçlü Tsumugi Düellosu’nu kullanarak hayatta kalan düşman ordularını öldürmeyi dört gözle bekleyebilirler. Zarif saldırıları ve güçlü sayaçları ile Tsumugi, güçlü patronların yanı sıra zombi gruplarını öldürmek için iyi bir donanıma sahiptir – ancak günümüzün bir öğrencisi olarak yeraltı dünyasından çıkmak için savaşamaz!

Ancak, Tsumugi değil samuray kızıThe Lone Fighter: Gokage olarak bilinen Honoji Tapınağı’nda, onunla yeraltı dünyasına girmeye karar veren üç arkadaş canlısı ninjayla karşılaşır. Gokage, çeşitli aletlere sahip çalışkan bir ninja olan Iyo, mekanik gövdeli eski bir ninja olan Hagane ve benzersiz bir jutsu’ya sahip bir dahi olan Komimi’den oluşur. Ekip, seyahatleri boyunca yan yana tartışacak, gülecek ve savaşacak ve bu süreçte yeni bağlar kuracaktır.

Oyuncular yolculuklarında, Tsumugi’nin kılıç stili ile The Gokage’nin güçlü ninjutsu’sunun hızlı bir karışımını sağlayan “Gokage Sistemini” kullanabilecekler. Kesici ve delici samuray saldırılarından kablolu ninja koluna, yin yang jutsu dondurmasına ve çeşitli kunai saldırılarına kadar, oyuncular bu iki saldırı türünü yaşayan düşmanlardan oluşan bir hazine ile savaşmak için kullanabilecekler.

Buna ek olarak, grubun özel açılabilir yetenekleri vardır: Tsumugi ve Gokage’nin ruhları yükseldiğinde, dudakları kilitleyerek bu yeteneklerin kilidini açabilirler. Ancak, bu özel birleştirme yeteneklerini savaşa salmadan önce birbirlerine güven duymaları gerekecekti.

Tapınak yanarken Sengoku kızlarıyla ilişki kurarken Sengoku döneminin kötülüklerini atla. Honoji Tapınağı’nın yeraltı dünyasını yok etmek için zarları keserken samuray dilimleri – tarihi yeniden yazabilecekler mi?

Asya baskısı yayıncısı aracılığıyla bazı ek ayrıntılar Leopar Oyunu Eğlence:

etrafinda

En iyi çiçekler kiraz çiçekleri ve en iyi samuray JK! Savaşan Devletler Döneminin canavarlarını zarif kılıç hareketiyle alt edin!

Alevler tarafından tüketilen tapınaktan çıkan siyah dumanda boğulma. hemenAskerlerin çığlıkları Kutsal Topraklarda yankılandı. Ve önünüzdeki sakallı adam Oda Nobunaga’dan başkası değil mi?!

Kılıç ustası Samuray Ji-Ki, Savaşan Devletler Döneminde Honoji Tapınağı’na çağrıldı! O ve ninja kızları, Cehennem sakinleri tarafından istila edilen tapınağın yeraltı dünyasına girmeli!

Shadow Guard System, ninja fahişelerin düşmanlarını alt etmesi için Samurai JK’nın kılıç becerilerini nunjutsu ile birleştirir. Ekibinizi öpüşme sanatı veya Kuchizuke no Jutsu ve çok daha fazlası konusunda eğitirken canlandırıcı savaşlar ortaya çıkıyor!

Kızlar için yepyeni bir kılıç dövüşü aksiyon oyununda Savaşan Devletler döneminin şeytanlarını öldürün ve güzel kızlarla bağ kurun!

giriş

Nobunaga Oda, 1582 Honoji Olayı… 1582…?

Tsumugi Tamori, gözaltındayken okuldan sonra sınıfında tek başına çalışır. Tarih onun yeteneği değil. Özellikle tarihleri ​​hatırlamak zorunda kalmaktan nefret eder.

Savaşan Devletler döneminde doğmadığıma memnunum, diye mırıldandı. içindeki her sayfa
Tarihin o dönemine ilişkin ders kitabı savaş hikayeleriyle doludur.

Bu, Tsumugi’nin bayılmadan önceki son görünür anısı…

Uyandığınızda artık bir sınıfta değil, yanan bir tapınaktasınız: Honoji.

Kendine Nobunaga Oda diyen sakallı bir adam, “Ölmek istemiyorsan savaşmalısın” dedi. Tsumugi, tarih kitaplarındaki tek resim olmasına rağmen bunun gerçek Nobunaga Oda olup olmadığını söyleyemez.
Tahta baskılardır.

Bir iskelet kalabalığı tapınağa hücum etti. Tsumugi’ye bir Japon uzun kılıcı verildi. Eskrim antrenmanındakiler gibi sahte değildi. Bu gerçek bir kılıçtı.

“Görünüşe göre başka seçeneğim yok! Savaşmak zorunda kalırsam tüm gücümle savaşırım!”

2 Haziran 1582, Honoji Olayı. Savaşan Devletler döneminin bir kahramanı olan Oda Nobunaga’nın son günlerinde, JK adında bir kız kendini savaşa atılmış bulur. Bu tarih kitaplarına biraz heyecan katabilir…

Asya diline çevrilmiş sürüm hakkında

Tüm platformlar için Asya yerelleştirilmiş sürümü, tüm dünyadaki oyuncuları çekmek için 5 dilde (Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, İngilizce ve Japonca) altyazı içerir.

Aşağıdaki reklamı izleyin. Galerideki ilk ekran görüntülerini göster. Resmi web sitesini buradan ziyaret edin: İngilizceVe Japonca.

READ  Pixel Watch sızıntısı "Wear OS 3.1" süresinin dolduğunu gösteriyor

Fragmanı duyurmak

İngilizce

Japonca