Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Davos’un Gizemini Ortaya Çıkarmak: GZERO ve Microsoft ile Perde Arkası

Davos’un Gizemini Ortaya Çıkarmak: GZERO ve Microsoft ile Perde Arkası

GZERO Media’nın Global Stage serisi, 2020 sonbaharında lansmanından bu yana, izleyicilerimize BM Genel Kurulu, Münih Güvenlik Konferansı ve Dünya Bankası/IMF dahil olmak üzere dünyanın en büyük toplantılarından derinlemesine sohbetler ve haberler getirdi. Yıllık toplantılar.

Geçen hafta 53 kişi ile Davos, İsviçre’deydik.rd Dünya Ekonomik Forumu. Belki görme şansın olmuştur. Yapay zekanın riskleri ve ödülleriyle ilgili canlı yayınımızYa da Ian Bremmer’ın bazı habercilerle yaptığı konuşmalar gibi Finlandiya Eski Başbakanı Alexander Stubb Ve BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri Volker Dürk. Ancak kısa sürede medya mensuplarından devlet başkanlarına kadar herkesin buluşma yeri haline gelen havalı bir iş yerinin perde arkasını da sizinle paylaşmak istedik.


Ortağımız ve sponsorumuz Küresel Sahne SerisiMicrosoft, ana arena etkinliklerinin gerçekleştiği kongre merkezinin hemen karşısındaki gezinti yolunda yer alan otellerinde hafta boyunca çok çeşitli konukları ağırladı.

Microsoft’un Küresel Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Clayton, bizi tesisi gezdirdi. Eğlenceli gerçek: Kafe aslında yılın geri kalanında bir bowling salonu. Ancak Ocak ayında bir haftalığına, dijital içerikten siber güvenliğe ve metaverse’nin gücüne kadar uzanan bir dizi sohbet için uluslararası bir salona dönüştürüldü.

READ  BAG, Türk STK'ları ile Eğitim Konulu Ortak Araştırmalara İlişkin Mutabakat Zaptı imzaladı