Aralık 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Deion Sanders’ın Colorado takımı 2OT’da Stanford karşısında şok edici bir mağlubiyet yaşadı

Deion Sanders’ın Colorado takımı 2OT’da Stanford karşısında şok edici bir mağlubiyet yaşadı

Oynar

BOULDER, Colo. — Colorado futbol antrenörü Deion Sanders daha önce böyle bir şey görmemişti.

Buffaloes Cuma gecesi Stanford’a çifte uzatmada 46-43 yenildi. Ancak kaybetme şekli onu nihai sonuçtan çok daha fazla şok etti. İlk yarıda 29-0 öne geçtikten sonra çöktüler ve Stanford’un, Folsom Field’da kapalı gişe oynayan kalabalığın önünde ilk yarıdan sonra sahip olduğu her pozisyonda gol atmasına izin verdiler (53.154).

Bu, Stanford için, ikinci yarıyı açmak için arka arkaya beş gol atışı ve ardından ikinci uzatmada oyunu kazanmak için 31 yarda atışla başlayan, Stanford’un sekiz pozisyonunda sekiz gol anlamına geliyor.

Daha sonra şöyle dedi: “Bu benim için biraz zor, elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve sabrınız için hepinize teşekkür ederim.” “Ve hepinize kalpleriniz için teşekkür ederim çünkü bu benim için çok zor.”

Deion Sanders başka ne söyledi?

Gördüklerinden “gerçekten üzgün” ve “gerçekten üzgün” olduğunu ancak aynı zamanda bunun olmasını beklediğini söyledi. Maça başlarken ilk dört pozisyonda da gol attıktan sonra takımının kayıtsızlaşmaya başladığını hissetti. Haklıydı.

Artık Buffaloes (4-3) normal sezonun bitmesine beş maç kala veda haftasına giriyor. Sezon sonrasına kalabilmek için iki galibiyete daha ihtiyaçları var ve sezona 3-0’lık ulusal coşkuyla başladıktan sonra bu noktaya ulaşmakta zorlanabilirler.

Sanders gazetecilere verdiği demeçte, “Sakin kalmak için elimden geleni yapacağım ve bu basın toplantısını yönetmek için elimden geleni yapacağım çünkü siz elimden gelenin en iyisini hak ediyorsunuz” dedi. “Ve bunu size vermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Maça gerçekten iyi başladık ve sonunda ilk yarıda işler istediğim gibi ilerledi.

Sanders daha sonra bir soru sordu:

“Yirmi dokuz sıfırdı sanırım” dedi. “Haklı mıyım?”

READ  Bulls, NBC Sports Chicago'ya karşı üst üste dördüncü mağlubiyetinde 21 sayı farkla Nets'e yenildi.

Deion Sanders oyuncuların kararlılığını sorguluyor

Daha sonra olanlardan sonra devre arası skoru tarih gibi göründü. Bu aynı zamanda yeni bir önemsiz sorunun da parçası: Stanford tarihindeki en büyük galibiyet ve Colorado tarihindeki en büyük ilerleme nedir?

Cevap, Cuma günü soğuk bir sonbahar gecesinde Rocky Dağları’nın eteklerinde yaşananlardı. Stanford (2-5) mücadeleye devam etti ve Colorado yetersiz kalmaya devam etti. Buff’lar, savunmada sık sık yaşanan top kaybı sorunları da dahil olmak üzere, 127 yarda boyunca 17 penaltıyla maçı tamamladı.

Hatta Sanders’ın oyun kurucu oğlu Shedeur bile maçın sonunda kritik bir hata yaptı ve Colorado’nun uzatmadaki ikinci atışını 2 yarda çizgisinden üçüncü ve golle bitirmek için bir müdahale yaptı. Daha sonra Stanford, vuruşu yapan Joshua Carty’nin maçı kazandıran golü atmasından önce üç oyun oynadı.

Sheder Sanders, “Bu sadece aptalca bir oyundu” dedi. “Sadece onu attım.”

Deion Sanders bir dereceye kadar aynı görüşteydi. “O oyunda başka bir şey daha oldu” dedi ama ayrıntıya girmedi. Bu müdahale olmasaydı Colorado en azından şut atabilirdi. Bunun yerine hiçbir şey alamadılar ve bu da Stanford’un hemen ardından kazanmasını kolaylaştırdı.

Deion Sanders, “Hiçbir zaman topu atmak zorunda kalmadı” dedi.

Hatalara ilişkin Deion Sanders, “Parmağınızla işaret edecekseniz bana doğrultun” dedi. Ama aynı zamanda daha büyük bir sorun olduğunu da gördü ve maçtan sonra soyunma odasında takımına şunu söyledi: bağlılık ve tutku eksikliği.

Deion Sanders, “Bu oyunu mu, yoksa beğenip beğenmediklerine karar vermeleri gerekiyor” dedi. “Çünkü bir şeyi beğendiğinizde onu koşulsuz olarak verirsiniz. Onun için sahip olduğunuz her şeyi verirsiniz, ancak istediğinizde bu sadece bastığınız bir düğmedir. Bir şeyi seversiniz… ve sosyal medyada da bunu yaparlar.” çözmemiz gerekiyor – beğeniyorlar mı? Yoksa beğeniyorlar mı? Ve bu benim için zor çünkü bunu seviyorum. Bunu seviyorum. Şüphesiz, bu şeyi gerçekten %100 seviyorum ve insanların eşleşmesini istiyorum Tutkumu eşleştir, sen de kalbimle, aşkımla, tutarlılığımla, sadece davranışlarımla, bu oyuna verdiğim her özel şeyle eşleştir.

READ  49ers'ın son kadro hareketleri, Deebo Samuel'in Cardinals'a karşı iyimserliğine işaret ediyor - NBC Sports Bay Area & California

Ekibi neden bu kadar sefil bir şekilde başarısız oldu?

Buffs’un 29-0’lık üstünlüğü onlara oyunun bittiğini düşündürmüş gibi görünüyordu. Bu, hücum oyuncusu Xavier Weaver’ın ilk yarıdaki üç golünün sonunu atmasının ardından ikinci çeyrekte 2:57 kala skordu. Colorado’lu yıldız köşe oyuncusu Travis Hunter, devre arasında Buffs adına bir gol daha attı ve önceki üç maçı karaciğerinde yırtık nedeniyle kaçırdıktan sonra play-off’un eşiğindeymiş gibi görünüyordu.

Ancak Hunter’ın ikinci yarıda kendi sorunları vardı. Adı Elek Ayomanor’du, Stanford ikinci sınıf öğrencisiydi ve devre arasında 294 yarda boyunca 13 yakalama ve üç gol atmayı başarmıştı.

Deion Sanders, Hunter hakkında “Yaptığı bazı oyunlar vardı, yapmadığı bazı oyunlar vardı” dedi. “Oldu, yapmadığı oyunlar zamanla abartıldı. Ama yaptığı oyunlar bizi oyunda tuttu.”

Harika bir yakalama ve harika bir geri dönüş

Yapamadığı en büyük oyun, ilk uzatmada Ayomanor’un harika şutuyla geldi. Colorado, uzatma periyodunda ilk golü atarak Shedeur Sanders’ın topu karşılayan Javon Antonio’ya attığı 4 yardalık pasın ardından 43-36 öne geçti.

Stanford daha sonra kendi 25 yard çizgisinde kontrolü ele geçirdi ve oyun tehlikedeydi. Küme düşmenin dışında kalan her şey yenilgi anlamına gelir.

Kardinalin ilk vuruşunda Stanford hatalı başlangıç ​​nedeniyle topu 30 sayıya ittiği için cezalandırıldı.

Bir sonraki atışlarında, Hunter’ın pahasına Ayomanor’dan daha fazla büyü geldi. Stanford oyun kurucusu Ashton Daniels pompalı tüfeğin şangırdamasını aldı ve sahanın sol tarafına, 30 yardalık bir gol için son bölgeye doğru sürüklenirken topu Hunter’ın kaskının arkasından yakalayan Ayomanor’a fırlattı. top. Ekstra sayının ardından maç 43-43 sona erdi.

Sanders, “Sadece Travis değil, biz de iyi oynamadık” dedi. “Sanırım her şey 97 yarda golü bırakmaktan vazgeçtiğimizde başladı, ki bu kesinlikle çok saçma. Her şey o zaman başladı. Bütün saçmalıklar, tüm kayıtsızlık, tüm kaos o zaman başladı.”

READ  Gelecek yıl New Orleans'ta Sean Payton ve Tom Brady'yi görebilir miyiz?

Bu oyun aynı zamanda Daniels’tan Iomanor’a da gitti. Stanford’un üçüncü çeyrekteki ikinci golü, Colorado’nun farkının 29-12’ye düşmesine yardımcı oldu.

Stanford koçu Troy Taylor, Ayomanor hakkında “Gerçekten epik bir performans sergiledi” dedi.

Daniels ayrıca büyük bir gece geçirdi; 396 yard boyunca 45 pasın 27’sini tamamladı ve dört gol attı ve hiçbir müdahale olmadı.

“Şu anda inşa edilmiyor”

Shedor Sanders, bazı oyuncuların oyunu sevmemesi konusunda babasının söylediklerini tartışmak istemedi.

“Parmağımla işaret etmeyeceğim” dedi.

Bu tek müdahaleyle 400 yarda için 48 yardın 33’ünü ve Colorado adına beş golü tamamladı. Hunter, 140 yarda boyunca 13 yakalama ve iki gol attı. Hatalarına rağmen her ikisi de amatörler için bir kez daha parlak nokta oldu.

Buff’ların savunması başka bir konuydu.

Deion Sanders, “Bazı oyuncularımız oyun yapmak, kontrol altında tutmak, blok oluşturmak veya başka bir yarda almak zorunda kalacakları bir an için yaratılmamışlar” dedi. “Şu anda inşa edilmiş değiliz.”

Buna karşılık Stanford en azından Cuma günü bunun için inşa edildi. Kardinal, ilk yarıda Buff’lar tarafından 324-115 mağlup edildikten sonra, ikinci yarıda Buff’ları 408-208 yarda geride bıraktı. Stanford ayrıca ikinci yarıda Buffs’ı 36-7 geride bıraktı ve kural gereği süre dolduğu için Carty’nin 46 yarda golüyle uzatmaya zorladı.

Deion Sanders, “Buna göğüs gereceğiz çünkü bunu hak ediyoruz” dedi. “Yirmi dokuz (puan). Daha önce hiç karşılaşmadım… Hatırlamıyorum. Küçüklüğümden beri 29-0 gittiğimi ve bir futbol maçı kaybettiğimi hatırlamıyorum.”

Muhabir Brent Schrotenbauer’i takip edin @schrotenboer. E-posta: [email protected]