Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kalia Davis’in ayak bileği burkulması D-line’a bir darbe daha vurdu – NBC Sports Bay Area & California

Kalia Davis’in ayak bileği burkulması D-line’a bir darbe daha vurdu – NBC Sports Bay Area & California

49ers, Pazar günü Arizona Cardinals karşısında aldıkları 45-29’luk galibiyetten savunma hattında daha zayıf bir görünümle çıktı.

Kalia Davis, State Farm Stadyumu’nda savunmada sadece 13 maç ve özel takımda iki maç oynadıktan sonra galibiyette ayak bileği burkulmuştu. Teknik direktör Kyle Shanahan Pazartesi günü konferans görüşmesi yoluyla yerel basına konuştu ve savunma mücadelesinin birkaç hafta kaçırılacağını belirtti.

Zaten Arik Armstead ve Javon Hargrave’den yoksun olan savunma hattı, Davis’in sakatlığı nedeniyle daha da derinlik kaybediyor. Clelin Ferrell de ayak bileğinden sakatlandı ancak her geçen gün mücadele ediyor. Ndamukong Suh’un serbest oyuncu savunma mücadelesi sorulduğunda Shanahan kapıyı açık bıraktı.

Shanahan, “Henüz değil ama hiçbir şeyi göz ardı etmiyorum” dedi. “Antrenman kadromuzda geçen hafta kullandığımızı gördüğünüz oyuncularımız var. Hargrave ve Armstead’in ne zaman geri döneceklerinden tam olarak emin değiliz ama bu hafta fırsatları olduğunu biliyoruz. Birlikte oynayan birçok değişken var. tartışıldı.”

Demodore Lenoir Pazar günkü maçta kaburga kemiğinden yaralandı ancak durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Bu hafta 49ers’ın Pazartesi gecesi oynanacak bir sonraki maçıyla ilgili ekstra izin günü, korner oyuncusunun iyileşmesine yardımcı olacak.

Topun hücum tarafında, alıcı Juwan Jennings beyin sarsıntısı protokolüne yerleştirildi. Geniş alan Pazar günkü galibiyette her iki hedefini de 25 yarda yaptı.

Pazar günü takımın, antrenörlerin ve taraftarların nefeslerini tutmasına neden olan sakatlık, Brock Purdy’nin galibiyetin ilk yarısının sonlarında yaşadığı sakatlıktı. Maçın ertesi günü sakatlıktan eser kalmamıştı.

Shanahan, “Dün gece kendini çok iyi hissetti ve bugün bana kendilerini ilgilendirecek hiçbir bilgi vermediler” dedi. “Yani sanırım bu sizin tipik iğneniz ve oyunu atlatabilmesi gerçeği çok iyi bir işaretti.”

Maçı kaçıran diğer tüm oyunculara gelince: Ross Dwelley (ayak bileği), Elijah Mitchell (diz) ve Orrin Burks (diz), Shanahan herkesin bu hafta idmanlara dönme fırsatı olduğunu bildirdi ancak spesifik durumu onaylamadı. herhangi bir oyuncunun. .

READ  Giannis'in triple-double'ı var ama Pacers, Bucks'ın evindeki galibiyet serisini kırdı

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin