Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dere boyunca Tesla Cybertruck sürüşünü izleyin

Dere boyunca Tesla Cybertruck sürüşünü izleyin

Bu noktada Tesla Cybertruck'un devam eden bir felaket olduğunu söylemek yanlış olmaz diye düşünüyorum. Satış performansından bahsetmiyorum. Kamyonun kendisinden bahsediyorum. Oyunun başlangıcına yakın olan bu lanet şeyde her türlü hata vardı. An Müşteriler bunu ele geçirdi; bize güvenin, biz de Yolu koru. Daha da kötüsü kamyonun arazi performansıdır. Başlarken Karda mahsur kaldı almak için Subaru onu geride bırakıyor Cross, kötüydü. Bu sefer bir programla tekrar oldu.

Kyle Alanı, A yazar Alternatif enerji web sitesi cleantechnica.com, yakın zamanda bazı Tesla sahipleriyle birlikte bir off-road gezisine çıktı. İlginç çünkü Tesla arabalarına sahip olan ve onları off-road için modifiye eden bir grubun parçası; Modifiye edilmiş bir Model Y kullanıyor. Bir Modelin de dahil olduğu yakın zamanda Moab'a yapılan bir gezide

Field'ın Süperşarj'ı ve Tesla'nın Moab'ın zorlu yollarıyla ne kadar iyi başa çıkabildiğini öven birkaç tweet'i olsa da Cybertruck'lardan biri bazı sorunlar yaşıyor gibi görünüyor. Kamyonun, Cane Creek Yolu'nu küçük bir gölet gibi görünen bir yerden veya Cane Creek'in bir kısmından geçerken fotoğraflandı. İlk başta Cybertruck su küreme işini iyi idare ediyor gibi görünüyordu. Bir reklamdan fırlamış gibi geliyor.

Aniden Cybertruck'tan yüksek bir sürtünme sesi gelmeye başladı. Yaklaşık aynı anda kamyonun alt ışıkları yandı ve ön cam sileceği çalıştırıldı. Daha sonra video aniden kesiliyor.

Video tweet'ine yanıt olarak insanlar gürültünün ne olduğunu ve kamyonun iyi olup olmadığını merak etmeye başladı. Field, tekerlek gömleğinin bir kısmının kamyondan ayrıldığını şöyle açıkladı: “Tekerlek gömleğinin ön kısmı çıktı ve tekerleğe sürtünmeye başladı. Onu geri çektim ve sizin yaptığınız gibi sahada onardım …”

READ  Bazı kullanıcılar için Snapchat, TikTok ve Instagram gibi uygulamalarda iPhone 14 Pro kamera sallanıyor ve sallanıyor

Bunu biliyordu Oluyor üzerine son Tesla modelleri ve Feld'den şüphe etmek için hiçbir nedenimiz yok. Ancak yanıtlardaki pek çok kişi bunu satın almadı. Hatta bazıları yaşananları bariz bir arıza olarak nitelendirerek, cam sileceği ve ışıkların aniden ateşlenip yanıp sönmeye başladığını kaydetti. Hatta bir kişi işaret etti bunun kullanıcı hatası olabileceğini; Zorlu arazi faaliyetlerine başlamadan önce kamyonunuzun jant kapaklarının çıkması gerekir. Doğal olarak daha fazla savunucu vardı. Şu an Cybertruck söyleminin durumu bu.

Bir kişi bunu, kamyon ön camda su algıladığında hem ışıkların hem de sileceklerin otomatik olarak açıldığını ve yanıp sönen ışıkların, kameranın kare hızının LED ile senkronize olmamasından kaynaklandığını (bu, LED'ler filme alındığında yaygındır) söyleyerek açıkladı. .) Ancak diğerleri bunu yapmadı. Kare hızı senkronizasyonu olmadığını söyleyerek ve bunu bir aksaklık olarak nitelendirerek henüz satılmadı.

Videoyu dikkatli bir şekilde izleyip dinlerseniz, kamyon sudan çıkar çıkmaz sürtünme sesinin başladığını fark edeceksiniz.

Yorumlarda kamyonun pişmeye devam ettiğini söylemek yeterli. Ancak Field, Moab keşif gezisinin başarılı olduğunu düşünüyordu. Ancak Tesla hayranları ve Cybertruck sahipleri itibarını kurtarmak ve bu kamyonları olabildiğince havalı göstermek için ellerinden geleni yaparken, kamyona gerçekte ne olduğunu bileceğimiz şüpheli.