Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Derek Watt yedi sezonun ardından NFL'den emekli oluyor

Derek Watt yedi sezonun ardından NFL'den emekli oluyor

NFL'de forma giyen üç kardeşten biri olan defans oyuncusu Derek Watt emekliliğini açıkladı.

“Büyük bir onur ve şükranla, emekliliğimi ve sevdiğim oyundan çok daha fazlasını ifade eden profesyonel kariyerimin sona erdiğini resmen duyuruyorum. İki büyük organizasyonda geçirdiğim yedi yıl , 110” yapma şansına sahip olduğum profesyonel oyunlar, dostluklar ve ömür boyu sürecek anılar “İnanılmazdan az” değildi. X'te yayınlanan bir açıklamada.

Watt geçen sezon NFL'de oynamadı, ancak 2020-22'den itibaren Pittsburgh'un yıldız pas koşucusu olan kardeşi TJ Watt ile Pittsburgh Steelers için oynadı. Houston Texans ve Arizona Cardinals'da pas yakalayıcı olarak rol alan diğer kardeşi JJ Watt, 2022'de emekli oldu.

Derek Watt yaptığı açıklamada, “Arka bahçede oynamaktan NFL'de sahayı paylaşmaya kadar birlikte yaptığımız bu yolculuk kesinlikle muhteşemdi” dedi. “Harika olmak istiyorsan, etrafını büyüklükle çevrelemen gerektiğini söylüyorlar… İkiniz de beni olabileceğimin en iyisi olmaya ittiniz ve ortaya koyduğumuz tüm sıkı çalışmayı ve yaptığımız fedakarlıkları görmek çok şaşırtıcıydı. karşılığını verdi!

GG Watt X'te yayınlandı“, “İnanılmaz bir kariyer. İnanılmaz adam. İnanılmaz kardeşim. Daha fazla gurur duyamazdım. Seni seviyorum @DerekWatt34.”

TJ Watt Instagram hikayesinde şunu paylaştı: “Çok gururlu bir gün!!!!”

31 yaşındaki Derek Watt, Chargers tarafından 2016 draftının altıncı turunda seçildi ve son üç sezonu için Steelers'la sözleşme imzalamadan önce takımda dört sezon oynadı.

Koşu engellemesi ve özel takımlarda ilk beşte yer alması nedeniyle saygı duyulan bir isimdi, ancak aynı zamanda ikisi son NFL sezonunda olmak üzere kariyerinde üç gol attı.