Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Destiny 2, Final Form kampanyasının bölünmesi ve baskın başlatılması için zaman çizelgesini doğruladı

Destiny 2, Final Form kampanyasının bölünmesi ve baskın başlatılması için zaman çizelgesini doğruladı

Destiny 2 oyuncuları baskının kampanya başlangıcına çok yakın olduğundan şikayet ederken, Bungie tam olarak neler olduğunu açıklamak için ortaya çıktı ve işte bunun Işık ve Karanlık destanının son hikayesiyle ilgili olduğunu düşündüğüm şey.

Destiny 2 Genişleme Proje Lideri Catarina Macedo Bunun neden olduğunu Twitter'da açıkladı:

“Merhaba herkese! The Final Shape'i 7 Haziran'da yayınlandıktan hemen sonra neden piyasaya sürdüğümüz hakkında konuşmak ister misiniz? Bunun zor bir geçiş olduğunu biliyoruz ve neden bu kararı verdiğimize dair bazı bağlamları paylaşmak istedik. Geçtiğimiz Ağustos ayında, harekatı sona erdirmenin, Işık ve Karanlık destanının büyük finali olmayacağını, baskında Tanık ile karşılaşacağınızı ve akıncı olmayanlar için herkesin baskından sonraki bir noktada sonucu deneyimleme şansı olacağını söyledi .

“Son Şekil Genişletmesi Farklı: Pale Heart sonrası harekatta ek içerik ve baskını herkese açmak, tutarlı ve tatmin edici bir hikaye deneyimi için önemli. Siz Raider'ların mızrağın ucu olmasını bekliyoruz. Baskın günü geldiğinde, Yarışma Moduna girmeyi tercih edip etmemenize bakılmaksızın İlk 48 saat içinde veya Normal modun kilidi açılana kadar bekleyin, hikayeyi doğrusal ve amaçlandığı gibi deneyimlemek için harekatı tamamlamanız ve “Wild Card” görevini tamamlamanız gerekir. Bunlara öncelik verin!

Kısacası, Raid'in bu kadar yakın olmasının nedeni, genişleme paketinin Tanık ve Gezgin'in nihai kaderlerini açıklayan son bölümünün bir sıfırlamaya veya lansmandan on gün sonraya veya genişleme ivmesini sonlandıracak bir şeye kadar ertelenememesidir.

Daha sonra Bungie, görev baskın yapısı açısından The Final Shape'in nasıl başlayacağına dair gerçek zaman çizelgesini doğruladı:

1) Yedi kampanya göreviyle başlayın

2) Oyuncular “Wild Card” görevini tamamlar (bunun ne olduğu belli değil)

3) Baskın, lansmandan üç gün sonra Cuma günü başlıyor (Macedo, oyuncuların yayınlandığı ilk günden itibaren eserler üzerinde ilerleme kaydetmeye başlayacağını söylüyor).

4) Sekizinci ve son kampanya hikayesi görevi baskından sonra gerçekleşir ve baskının kendi hikayesini bitirmesi yerine, muhtemelen Şahit'e karşı gerçek son hesaplaşma olacaktır. Bunun, Bungie'nin nüfusun küçük bir yüzdesinin, yani ilk gün baskın yapanların hikayeyi dünyanın ilk yarışıyla bitirmesini istememesinden kaynaklandığına inanmak zorundayım, ki bu da mantıklı.

5) Ertesi hafta Reset'te Vex odaklı bir hikaye olan ve dört ay boyunca üç parçaya bölünecek olan ilk bölüm Echoes yayınlandı. Bunun dışında Final Shape'in kendisinden kalan, bilinmeyen görevlerin olup olmadığı belli değil.

Sanırım bu, işleri açıklığa kavuşturdu ve hikayenin gecikmek yerine hafta sonu sonuna kadar bitirilebilmesi için baskının lansmana yakın olması gerektiğini anlıyorum. almak mantıklı değil tamamlamak Baskından önceki kampanya ve bırakın hikayeyi baskının kendisi sonlandırsın.

Buna göre hazırlanın, strateji oluşturmak için bir buçuk ayınız kaldı.

Beni takip et Twitter'dan, İş Parçacığı, Youtube, Ve instagram.

Bilim kurgu romanlarımı al Kahraman Katil serisi Ve Dünya üçlemesi.

READ  CD Projekt yöneticisi, Ubisoft'un 'AAAA' oyunu Skull and Bones ile alay etti ve stüdyonun artık 'AAAA' oyunlar yapacağını söyledi