Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Huawei’nin en yeni akıllı saatinde gizli kulaklıklar var

Huawei'nin en yeni akıllı saatinde gizli kulaklıklar var

Web’de Huawei Watch Buds hakkında herhangi bir sızıntı gördüyseniz, bunun hayran yapımı bir konsept veya gün ışığını asla görmeyecek erken geliştirme ürünü olduğunu düşündüğünüz için affedilirsiniz. Ama içinde Weibo ile ilgili duyuruHuawei, Huawei Watch Buds’ın orijinal bir ürün olduğunu doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda Tanıtım videosu Daha iyi bir görünüm elde etmemiz için (üzerinden kayıt).

Adından da anlaşılacağı gibi, Huawei Watch Buds, Huawei Watch 3’e benzer bir akıllı saatin içine gizlenmiş bir çift kulaklıktır. Ayrıntılar azdır, bu nedenle her iki üründen de ne tür bir performans veya pil ömrü bekleyebileceğiniz konusunda henüz bir bilgi yoktur. ancak saatin kendisi HarmonyOS kullanıyor gibi görünüyor.

Kulaklıklar, siyah ve gümüş renkli bir tasarıma sahip olan Huawei’nin önceki ürünlerine benzemiyor. Konsept hile yapmaktan daha fazlası gibi görünse de, egzersiz yaparken ayrı bir kulaklık kutusu taşımak istemeyen koşucular ve diğer atletik insanlar için harika bir çözüm olabilir. (Biraz daha fazla bilek ölçüsüne aldırış etmezlerse.)

Odadaki file hitap ederek, yasallığı ne olursa olsun, bu mekanizmayı ABD’de zaten satın almanız pek mümkün değil. Huawei ürünleri, şirketin 2019 yılında Ticaret Bakanlığı Sanayi ve Güvenlik Kuruluş Listesi’nde yer almasından bu yana ülkede fiilen yasaklandı.

READ  Xbox Series S'yi şimdi sadece 220$'a kaydedin (yalnızca sınırlı bir süre için)