Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Detroit Lions Serbest Ajansı: Kicker Michael Badgley bir yıllık anlaşmayı yeniden imzaladı

Detroit Lions Serbest Ajansı: Kicker Michael Badgley bir yıllık anlaşmayı yeniden imzaladı

Menajerine göre Detroit Lions'ın golcüsü Michael Badgley takımla bir yıllık sözleşme yeniden imzaladı. Bu sözleşmenin detayları henüz açıklanmadı.

güncellemek için: Lions imzayı resmileştirdi.

Badgley iki yıldır Lions kadrosuna girip çıkıyor. Antrenman kadrosundaki ilk görevi 2022'de başladı, ardından aktif kadroya yükseldi ve sezonun son 12 maçında takımın 24 golünün 20'sini attı.

2023'te Lions, Riley Patterson ve John Parker Romo da dahil olmak üzere başlangıç ​​​​işi için rekabet etmek üzere birkaç yarışmacıyı getirdi. Badgley, antrenman kampı başlamadan önce serbest bırakıldı ancak sezon başında antrenman kadrosuna geri dahil edildi.

Patterson, 2023 sezonuna takımın forveti olarak başlarken, Badgley, sezon ortasında yaşanan bir savaşta sonunda işini yeniden kazandı.

Özel ekipler koordinatörü Dave Fipp, “Altı hafta boyunca Badgley daha iyi hale geldi ve bu kararı hemen vermek için acele etmek istemedik” dedi. Şöyle ekledi: “Mümkün olduğu kadar adil bir şansa sahip olmayı hak ettiğini düşündük, ancak günün sonunda daha iyi oynadığı açıktı.”

Badgley bu kararını normal sezondaki dört golünün dördünü de vurarak ve 15 ekstra sayının 13'ünü (biri bloke) atarak ödüllendirdi. Playofflarda Badgley yine mükemmeldi ve Detroit'in Wild Card'ın Detroit'i yenmesinin ikinci yarısındaki 54 yardlık önemli bir şut da dahil olmak üzere üç şuttan üçünü vurdu. Los Angeles Rams.

Lions, Badgley'i geri getirse de Detroit'in 2024'teki golcü pozisyonu için daha fazla rekabet yaratması şaşırtıcı değil.

READ  Chris Bassett, Mets'in en iyi başlangıcını 8 vuruşla durduruyor