Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diablo 4 beta sızıntıları akıllı yağma ve ticaret tartışmalarını ateşledi

Diablo 4 beta sızıntıları akıllı yağma ve ticaret tartışmalarını ateşledi

Görünüşe göre iç vaat Diablo 4 beta testi Devam etmekte olan bir kaç iddia edilen sızıntı internette şimdiden ortaya çıktı. RPG oyunu. Erken dahili testlerden kaynaklanan sızıntılara karşı dikkatli olmak için pek çok neden olsa da – sonuçta bazı şeylerin değişmesi oldukça muhtemel – bildiriliyor: fantezi oyunu Akıllı bir ganimet sistemine sahip olacak ve üst düzey dişli ticareti yasağı birçok tartışmaya yol açtı.

Reddit’te oyunun karakter oluşturma menülerini hızlı bir şekilde gösteren video tekrar silindi, muhtemelen sorumlu kişiye kadar kolayca izlenebilen benzersiz bir sürüm kodu gösteriyor gibi görünüyor. ama, Başka bir kaynak bildirdi Bu benzersiz, kanıtlanmış ve efsanevi ekipmanlar, daha düşük seviyeli eşyalarda sınırlı ticaret ile altın kadar takas edilemez.

Ayrıca kaynak, Diablo 3’ün akıllı ganimetinin geri döneceğini söylüyor. Bu, tüm seçenekler havuzundan eşit olarak çekilmek yerine, şu anda oynadığınız sınıfa uygun istatistikler ve unvanlarla vites düşürmeye çok önem veriyor. Bu sızıntılar, Blizzard’da oyuncuların daha güçlü eşyaları takas edebilmek yerine kendileri için kazanmaları gerektiğini önerdikleri önceki röportajlarla uyumludur.

Bu iki konu, her iki konuda da topluluk arasında tartışmalara yol açtı. Blizzard Forumları ve Alt Diablo IV konular hakkında. Akıllı ganimet savunucuları, ilerlemeyi basitleştirme şeklinizi takdir ettiklerini ve donanımın çoğunluğunun mevcut karakterleri için faydalı olma potansiyeline sahip olmasını sağladıklarını söylüyor. Açıkçası, bu özellikle sadece bir sınıfa bağlı kalmayı tercih eden oyuncular için dikkat çekicidir. Diğer oyuncular, sahip oldukları her şeyi etkilemediği sürece akıllı ganimet konusunda sorun yaşamadıklarını söylüyorlar – örneğin Diablo 3, eşya damlalarınızın yaklaşık %85’ini sizi ayırmak için yuvarlar, kalan %15’i ise hiçbir yerden gelmez .

Öte yandan, bazı oyuncular, farklı sınıflar için eşya alma şansını artırmanın, onları oyunu farklı karakterler üzerinde oynamaya ve denemeye teşvik ettiğini söylüyor. Bir sınıf için özellikle güçlü bir düşüş yaşamak, aksi takdirde gözden kaçırmış olabileceğiniz bir yapıyı deneyimlemenizi isteyebilir. Beğenmezseniz, takas seçeneği oyunun sosyal unsurunu harekete geçirir ve karşılığında size daha uygun bir parça almanızı sağlar. bir redditor gibi XAos13 koyar“Akıllı ganimet, daha az ilginç olma pahasına D3’ü daha hızlı hale getiriyor.”

READ  Japonya Oyunları Ödülleri 2022 kazananları açıklandı

Ticarete karşı kesinlikle argümanlar var. Reddit kullanıcısı Ruhsal dinginlik talep eder “Ticari ekonomi oyunları çöp ateşidir çünkü tüm iyi ekipmanı stoklayan ve fiyatları şişiren şişe üreticileri ve işçilerden başka bir şey değildir.” Diğerleri, kullanıcıların en iyi donanımlarını gerçek parayla satmalarına izin vererek kâr etmek isteyen üçüncü taraf siteleri konusunda uyarıyor. Özellikle, Diablo 3 müzayede evi ile piyasaya çıktığında böyle bir seçeneği oyuna dahil etmeye çalıştı – ve Böyle bir fiyasko Bu liderlik oybirliğiyle onu kaldırmak için oy kullandı.

Diablo topluluğunun geleneksel olarak ticaretten kaçınan bir kesimi – yaygın olduğu Diablo 2’de bile – ‘SSF’ (Solo Self-Found) oyuncuları. Bunlar kendi başlarına oynayan ve sadece kendi buldukları ekipmanları kullanan kişilerdir. Bununla birlikte, Diablo sıklıkla sosyal olarak oynanırken, çoğu oyuncu SSF’nin yalnızca kendi kendine empoze edilen bir oyun stili veya belki de yeni bir karakter başlatırken değiştirilebilecek belirli bir mod olarak var olması gerektiği konusunda hemfikir görünüyor.

bu Diablo 4 çıkış tarihi Hala çok uzakta, bu yüzden bu arada daha fazla beta spoilerının göründüğüne dikkat edin. Yağmalamayı nasıl gerçekleştireceğimizden emin olmayabiliriz. işbirlikçi oyunama ne olduğunu biliyoruz Diablo 4 seviye kapağı ve kampanya uzunluğu olacak. Ayrıca ellerinizi erken geleceğe de alabilirsiniz. Diablo 4 beta dövme ile geliyor Diablo Hell’in şu anki mürekkep turunun bir parçası olarak sıralı temalı bir mürekkep işine hazırsanız.