Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diablo 4 DLC genişletmeleri zaten iş başında

Diablo 4 DLC genişletmeleri zaten iş başında

Diablo IV, Xbox Series X’te Çıktı | S ve Xbox One bugün ve Blizzard, Sezon 2 ile birlikte iki yeni genişleme paketinin halihazırda geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

Blizzard, oyunun Xbox Series X | S ve Xbox One bugün. Aslında ekip iki genişletme üzerinde çalışıyor, 1. Sezonu bitiriyor ve 2. Sezonu geliştirmeye başlıyor, bu da Diablo IV’ün diğer tüm Diablo oyunlarından daha fazla lansman sonrası içeriğe sahip olduğu anlamına geliyor.

Blizzard yeni Diablo 4 içeriği üzerinde çalışıyor

Diablo II ve Diablo III’ün her biri lansman sonrası her aşamada birer genişleme sunarken, Diablo IV yeni içerik için serideki en destekleyici oyun olmaya hazırlanıyor. Kinda Funny Games ile konuşan Diablo genel müdürü Rod Fergusson, Diablo IV’ün canlı hizmet formatının ekibin oyunun hikayesini sezonluk içerikle genişletmesine olanak tanıdığını ve halihazırda geliştirme aşamasında olan iki sezon olduğunu söyledi.

“Ben burada otururken, ana oyunu başlatmak, birinci sezonu bitirmek, ikinci sezon üzerinde çalışmak, birinci genişleme üzerinde çalışmak, ikinci genişlemeye başlamak üzereyiz – şu anda bunun üzerinde çalışıyoruz ve daha oyunun çıkışını bile yapmadık. oyun.”

Blizzard daha önce Diablo IV’ün her bölümde yaklaşık üç ay sürecek olan Battle Pass’ın üç çeşidini içereceğini açıklamıştı. 1. Sezon, Temmuz ayı sonlarında gelecek ve daha zengin içeriğe sahip anlatı görevleri sunacak.

Bugün bir Hellspawn öldürmeyi planlıyor musun? Aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin!

READ  Pixel 8 Pro'nun sıcaklık sensörünü göründüğü gibi aldım