Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diablo 4 oyuncuları, lütfen hepiniz ‘çöp’ değilsiniz

Diablo 4 oyuncuları, lütfen hepiniz ‘çöp’ değilsiniz

(Başka) gece geç saatlerde yapılan bir seansın ortasında Nadir Çöp Kutusu ile tanıştım Diablo IV. Büyük Barbar, iblislerin çaresiz yolculara saldırdığı rastgele bir olay sırasında bana yardım etmek için harekete geçti. Onlara bir notla teşekkür ettim ve yoluma devam ettim. Sonra o gece başka bir oyuncu bana yardım etti. Bu haydut, “Şanslı Çöp Kutusu” olarak adlandırıldı. Hmm… Sonra kasabada “Nadir Çöp”, “Acil Çöp”, “Potansiyel Çöp”, “Küçük Çöp” lakaplı başka adamlarla tanıştım ve… Millet, konuşmamız gerek.

bu ayın başlarında yayınlanan Diablo IV büyük bir başarıdır, Blizzard’ın tüm zamanların en hızlı satan oyunu oldu.. Aksiyon-RPG yağma oyunu Looter’daki en son giriş, (çoğunlukla) sorunsuz bir lansmana, çok sayıda iyi incelemeye ve çevrimiçi çok fazla vızıltıya sahipti. oyun geldi zaten 2023’ün en iyi oyunlarımızVe Megan Fox oyun içinde ölümlerinizin yasını tutacakinsanlar zaten 100. seviyeye ulaştı (Sonra trajik bir şekilde ölür.). Pekala, bu çok oyunculu büyük bir oyun! Ama oğlum, çoğumuzun özgüveni yok, değil mi? En azından, internette tanıştığım birçok erkeğin aşağıdakileri içeren takma adlara sahip olmasının bir nedeni budur: Çöp ve çöp.

içinde Diablo IVVe Oyuncular farklı başlıkların kilidini açabilir Bunlar daha sonra oyun içi başlıklar oluşturmak için donatılabilir. Başlık listesi korsan, kirli veya nadir gibi kelimeler içerir. Ancak iki özel adres var –Çöp ve çöp—En popüler Blizzard dungeon crawler gibi görünüyor. Gittiğim her yerde “Küçük Çöp” veya “Yoğun Çöp” olarak adlandırılan en az birkaç adamla karşılaşıyorum. İlk başta pek düşünmedim ama o gece geç saatlerde yapılan seansta şehirde dolaşan altı farklı oyuncu gördüm ve hepsinin adı vardı.”çöp şey. Dikkatimi çekti ve başkalarını daha çok önemsemeye başladığımda, çoğumuzun önemsediğini fark ettim. Şeytan Oyuncuların hoş, kendini beğenmeyen bir şakası olmalı.

READ  Kasım 2022 için Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Erken Sızdı

içinde Diablo IVben de çöpüm

Şimdi, çöp içeren bir takma adımın da olduğunu kabul edeyim. Hiçbirinizden daha iyi değilim! Ancak, aynı zamanda profesyonel bir çevrimiçi yazarım. Bu yüzden kesinlikle Kendimden nefret ediyorum ve kendime saygım yok. İşte böyle çalışır!

Başka kimse, hadi! en iyisini hak ediyorsun! Ve bak, anladım. “Nadir çöp” komik. Ama aynı zamanda hepinizin çöp olduğunuzu düşünmüyorum. Birçoğunuz, etkinlikler veya dünya patronları sırasında bana veya diğer oyunculara yardım edecek kadar naziksiniz. Sen çöp değilsin! Hayır, siz kahramansınız!

Hepimize kendimize bu kadar yüklenmeyi bırakıp unvanlarımızı değiştirmemizi öneriyorum. Diablo IV. Dünya, sizi çöplükte dövecek gerçekten kirli bir yer. Ve bazen umutsuz hissettirse de öyle değil! Biz çöp değiliz. Diablo IV oyuncular. Biz iyi insanlarız (çoğunlukla) ve çöpten daha iyisini hak ediyoruz.

.