Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ÖZEL: Forza Motorsport 10 Ekim’de çıkıyor

ÖZEL: Forza Motorsport 10 Ekim’de çıkıyor

Hikayenin ana noktaları

  • eXputer’a yakın kaynaklar, sekizinci Forza Motorsport unvanı ve serinin yeniden başlatılması olan Forza Motorsport’un 10 Ekim’de yayınlanacağını doğruladı.
  • Oyun 2020’de resmi olarak duyuruldu ve Xbox Series X | S ve PC.

en son forza motor sporları 2020’de duyurulan Turn 10 Studios’un artık bir çıkış tarihi var, kaynaklar eXputer’a ÖZEL olarak onayladı. the Sekizinci, ana hatta girme Eleştirmenlerce beğenilen Forza serisinde piyasaya sürülecek 10 Ekim 2023. Bu yeniden başlatmanın daha fazlasının hızla yaklaşan Xbox Vitrini’nde açıklanacağı zaten onaylandı ve çıkış tarihinin etkinlik sırasında resmi hale gelmesi de mümkün.

İlk ortaya çıkışının nasıl üç yıl öncesine dayandığını düşünürsek, başlık bir süredir geliştiriliyor. Xbox Fuarı 2020. O zamandan beri, Xbox’ın en sıcak video oyunu serisinin bir sonraki öncüsü olarak çok fazla ağırlık taşıdığı için, yakında çıkacak olan yarış simülatörü hakkında çok fazla heyecan toplanıyor. Ancak Forza, son tekliflerinden nadiren hayal kırıklığına uğrar, orası kesin.

sırasında dinleyicilere hitap Xbox ve Bethesda’nın Geliştirici Doğrudan Bu yılın başlarında, Turn 10 Studio Kreatif Direktörü Chris Esaki, 2023 Forza Motorsport’un “Ekip size Forza Motorsport’un yeni neslini sunmak için çok çalışıyor. Xbox Serisi konsollardan yararlanmak için sıfırdan tasarlandı”böylece yeniden başlatılan durumuna kadar yaşıyor. Ayrıca, dediler ki,

[Forza Motorsport] Teknik olarak şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş yarış oyunu.”

Henüz Forza Motorsport için belirlenmiş bir çıkış tarihi olmasa da, Geliştiriciler Nisan ayında bir güncelleme yayınladı Serideki son taksit şu anda yapım aşamasında ve 2023 için yolunda ilerliyor.

Forza Motorsport’u cilalamaya ve bu yılın sonlarında çıkacak şekilde hazırlamaya odaklanırken, yine de sizden özellik ve takip siparişlerini duymak için can atıyoruz, gelecekte daha fazlasını görmek isteyeceğinizi aklımızda tutabiliriz. ”

Forza Motorsport, Xbox Series X | S ve PC’ye özel olarak, yarış simülatörünün çıkışının ilk gününde Xbox’ın özel oyun abonelik hizmeti olan Game Pass’i vurmasından bahsetmiyorum bile.

teşekkür ederim! Görüşlerinizi bizimle paylaşın. ⚡

Bu gönderiyi nasıl geliştirebiliriz? Lütfen bize yardım et. ✍