Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diablo IV röportaj soruları uydurma olmakla suçlanıyor

Diablo IV röportaj soruları uydurma olmakla suçlanıyor

Geçen hafta, üzerinde çalışan iki kıdemli geliştiricinin yer aldığı bir video yayınlandı. Diablo IV: Yardımcı Oyun Direktörü Josef Bibora ve Teknik Direktör John Mueller. Klipte çifte “hayranlardan” gelen ve uzun uzadıya cevapladıkları bir dizi soru gösterildi, ancak bazı araştırmaların soruların… garip bir şekilde özel olduğunu keşfetmesi uzun sürmedi.

İşte Future Games Show kanalında yayınlanan video ve hem oyunu hem de İngiliz medya yayıncısı ve özellikle de video oyun sitesi için yıllık bir vitrin olan etkinliği tanıtmayı tahmin etmemi sağladı. OyunlarRadar:

Diablo 4 Geliştiricileri sorularınızı yanıtlıyor

Philtacular izliyordu ve soruları biraz tuhaf bulanlar arasındaydı.Buna rağmen ve Future Game Show’un soru soran herkese yararlı bir şekilde sosyal medya bilgileri sağlamasıyla, her birine baktılar.

Ancak bu bir kereye mahsus değil! Bunlardan çok var!

Yapıştırmaya devam etmeyeceğim, ancak Reddit gibi başka sitelerden de bu soruları gerçekten sorduğuna dair hiçbir iz bulunmayan hesaplar var. Bu, elbette, soruların uydurma olduğu iddialarına yol açtı, bu bir aldatmaca, en azından kısmen FGS’nin topluluğa sorular sormasıyla açıklanabilir. Diablo IV Görüşme 13 Mayıs’ta gerçekleşti ve… Tek bir yanıt bile almadım.

Hem FGS’den hem de Blizzard’dan yorum istedim ve Blizzard şöyle yanıt verdi: kotaku “Blizzard, soru toplama sürecine katılmadı.” topluluk temsilcisi Ayrıca video hakkında şu adreste yayınlandı: Şeytan alt düzenlemeBu, Joe ve John’un geçen hafta AB’de çeşitli kuruluşlarla yaptıkları bir basın gezisinde yaptıkları bir röportajdı. [These] Röportaj soruları medyadan geldi ve biz sadece cevaplıyoruz. Ekip, soruların nereden geldiğini sormak için satış noktasını takip ediyor.”

Sorular gerçekten uydurulmuşsa, bu unutulmaz promosyonları bir araya getirmenin saçmalığının mümkün olan en komik örneğidir; Bu düzenlemeyle ilgili çok tutarlı olan şey, herhangi bir gerçek soru almıyor gibi göründükleri için, görünüşe göre, personel almak yerine bazı saçmalıklar uyduruyorlardı. OyunlarRadarAksiyonu bir araya getiren bir video oyun sitesi– bunun yerine bazı sorular sormak için? Neden Rahatsız etmek? Başka türlü kimsenin umursamayacağı bir şey yüzünden çıkan aptalca bir skandal!

READ  Baskınlarda neşeyi neden artırmanız gerekiyor?