Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sony’nin PS Plus Subs, PS5 oyunları ve aksesuarlarındaki büyük oyun günleri bu hafta başlıyor

Sony’nin PS Plus Subs, PS5 oyunları ve aksesuarlarındaki büyük oyun günleri bu hafta başlıyor
Fotoğraf: “İtme Karesi”

Her yıl geleneksel hale gelen Sony, Days of Play şovunun bu yıl geri döneceğini duyurdu. 2 Haziran’da başlıyor ve bir hafta boyunca devam ediyor ve PlayStation’da oyunlardan ve oyunlardan fiyatların düştüğünü görecek. PS Artı Aksesuarlara ve konsol ürünlerine abonelikler.

PS Plus indirimleri genellikle Oyun günlerini vurgulayın. Bu kez, Sony tüm 12 aylık abonelik planlarından yüzde 25 indirim alıyor, dolayısıyla bu genellikle üyeliğinizi yenilemek veya uzatmak için iyi bir fırsat. Dahası, mevcut aboneler daha yüksek bir seviyeye yükseltirken yüzde 25 indirim alabilirler. PS Artı Ekstra veya sevgili.

Bu arada fiyatlar çok düşecek direct.playstation.com – Markanın resmi çevrimiçi mağazası. Bu, konsol aksesuarları ve kutulu oyunlar gibi her türlü fiziksel üründe anlaşma bekleyebileceğimiz anlamına gelir. ile benzer bir hikaye PlayStation Gear MağazasıPlayStation tabanlı ürünleri stoklayan.

Ve elbette, bazı özel PlayStation Store indirimleri olmadan hiçbir PlayStation promosyonu tamamlanmış sayılmaz. Bu yazıyı yazarken hangi oyunların düşürüleceğini bilmiyoruz, ancak bu hafta Oyun Günleri başladığında her şey netleşecek.

Oyun günlerinizde hiç para harcayacağınızı düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu kuruşları hesaplamaya başlayın.

READ  GTA 4 hayranları Rockstar Games Insider'dan kötü haber gönderdi