Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Diddy, White Lives Matter Beef'in ardından Rolling Loud'da Kanye West'i izliyor

Diddy, White Lives Matter Beef'in ardından Rolling Loud'da Kanye West'i izliyor

Didi

Rolling Loud'da Kanye'yi destekliyoruz…

Sığır eti “WLM” ile sarılmış???

Didi Ve Kanye Batı Bir süredir arası pek iyi değil… ama şimdi ilişkilerini onarıyorlar gibi görünüyor – çünkü Diddy, Kanye'nin Rolling Loud setine geldi!arkaplan

Rapçi/yapımcı Perşembe günü Los Angeles'taki gösteride nadir görülen bir halk gösterisi yaptı ve ikiz kızlarıyla birlikte KW'nin performansına katıldı. Jesse Ve Delilah Taraklar.

Videoyu izleyin… Diddy tüm ekibini sete getirdi – her zaman derinden yuvarlanırdı – ve Ye'ninki kadar başarılı görünüyordu. Ty Dolla $ignHoparlörlerde “Keys To My Life” şarkısı çalıyor.

Diddy ve oğlu Ye'nin Rolling Loud'daki performansını izliyor 💀 pic.twitter.com/bLUvO9HvGM

– Hey Fandom (@YeFandom) 15 Mart 2024

Diddy de geceyi tam bir aile meselesi haline getirdi… çünkü o da sahne arkasında oğluyla birlikte görüldü. Justin Tartışma yaratan performansı izlerken.

Gösteri kesinlikle insanları kızdırdı… çünkü Kanye ve Tay canlı performans sergilemek yerine sahnede durdular ve sadece şarkılarının kayıtlarını çaldılar; pek çok hayran hayal kırıklığına uğradı.

Diddy'nin program hakkında ne hissettiği ya da Ye ile oturup sohbet edip etmediği belli değil çünkü 2022'de viral olacak sığır eti konusundaki havayı temizlemeleri gerekiyor.

Unutmayın, Puffy “The Breakfast Club” programında Kanye'ye merhaba dediği bir röportaj için oturdu. Tartışma yaratan “Beyazların Hayatı Önemlidir” tişörtleri 2022'de tekrar “Ton Sağır”.

Kanye bundan hoşlanmadı ve sonunda Bazı özel mesajlar paylaşıldı Kendisiyle Didi arasında – Didi'yi Yahudi halkı tarafından kendisini tehdit etmek için göndermekle suçladığı yer de dahil.

Diddy onunla şahsen tanışmak istedi ama Kanye onu federal ajan olarak nitelendirdi ve ona büyük bir küfür etti.

Her şey oldukça berbattı… ve sanki ikisi uzlaşmamış gibi görünüyordu – en azından kamuoyu önünde. Ama şimdi Puffy programdayken sahne arkasında bazı sözler söylenip söylenmediğini merak etmelisiniz.

Peki ikisi resmi olarak baltayı gömecek mi… yoksa Diddy'nin çocukları gerçekten Yee'yi mi görmek istiyor? Aşağıda oy verin!READ  5 Ocak 2024'te tüm zorlukları yenen 3 burç