Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

'Gerçekten endişeli' Meghan Markle, Kate Middleton'a 'arka kanallardan' ulaştı: Kaynak

'Gerçekten endişeli' Meghan Markle, Kate Middleton'a 'arka kanallardan' ulaştı: Kaynak

ünlüler

Kate Middleton, ciddi karın ameliyatının ardından iyileşmeye devam ederken fotoğraf için poz verdiği için eleştiri altında.

İçeriden birinin söylediğine göre, Galler Prensesi'nin sağlık durumunun kontrolden çıktığına dair söylentiler artarken, Meghan Markle görüşmediği görümcesine destek sunmaya çalışıyor.

dedi Kraliyet Saraylarının Skandalları kitabının yazarı Tom Quinn. Ayna Sussex Düşesi, arka kanallardan Kensington Sarayı ile birkaç kez temasa geçti.

Quinn, “Kate'in sağlığı konusunda gerçekten endişeleniyor” dedi.

Markle ve kocası Prens Harry, 2020'de Montecito, Kaliforniya'ya taşındıklarından beri Kate ve kocası Prens William ile konuşmadılar.

Cambridge Düşesi ve Suits yıldızının yıllardır bir ilişkisi yok. Stok mücadelesi

Ancak içeriden başka bir kişi, Kate'in uzlaşma görüşmelerine başlayacak durumda olma ihtimalinin düşük olduğunu doğruladı.

Kraliyet uzmanı Jenny Bond şunları söyledi: “Kate'in, kraliyet ailesinde bu kadar kısa bir süre geçirmiş olan Meghan'ı tavsiye veya destek sağlamak için uygun veya nitelikli bir kişi olarak göreceğini sanmıyorum.” Evet!.

Şunları ekledi: “Bu, Kate'in fiziksel ve zihinsel gücünü yeniden kazanmaya odaklanmasının zamanıdır ve şu anda ailedeki anlaşmazlığa değinmeyi memnuniyetle karşılayacağını hayal edemiyorum.”

Ancak Bond, eski aktrisin prensese “onu mutlu etmek için” “çiçek veya hediye” göndermesi durumunda bu jestin “kibarca kabul edileceğini” belirtti.

Markle'ın Middleton ile “arka kanallar” aracılığıyla iletişim kurduğu bildirildi. Jack Plunkett/Invision/AP

Quinn de aynı fikirde ve Kate'in Markle'ın “zeytin dallarını” kibarca kabul edeceğini çünkü kendisinin “bu önerileri reddediyor” olarak görülmek istemediğini iddia ediyor.

Ancak bunun, kavgalı eşler veya eşleri arasında gerçek bir uzlaşmaya yol açması pek olası değildir.

Quinn, “Kensington Sarayı'ndaki düşünce, Meghan'ın zeytin dalı uzatma girişimlerinin memnuniyetle karşılanması durumunda eski yaraların yeniden açılacağı yönünde” dedi.

Middleton, Ocak ayından bu yana geçirdiği ameliyatın ardından iyileşme sürecinde. James Watling/Mega

Kate, arabalarda seyahat ederken çekilmiş bazı bulanık fotoğrafları dışında, 2023 Noel'inden bu yana halkın gözü önünde görülmüyor.

READ  Bir sanatçı, Cadılar Bayramı kostümü nedeniyle Cardi B'ye karşı yasal işlem yapmayı düşünüyor

Geleceğin kraliçesi, Pazar günü İngiltere'nin Aldershot kentindeki Mons Kışlası'nda her yıl katıldığı yıllık Aziz Patrick Günü geçit törenini kaçırdı.

Prenses, geçen yıl Kraliçe Elizabeth'in ölümünden sonra İrlanda Muhafızları'nın fahri albayı oldu.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/16/entertainment/genuinely-worried-meghan-markle-has-reached-out-to-kate-middleton-through-back-channels-source/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın