Eylül 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dirk Hospitality Ventures “The Hospitality Mentor” Podcast’inin Lansmanını Duyurdu | Haberler

Miami, Şubat. 22, 2022 / PRNewswire-PRWeb / – Steve Dirk İle ilgili Türk Otelcilik GirişimleriA Miami-Basic, tam hizmet konaklama danışmanlık firması, yeni podcast’i “The Hospitality Mentor”u piyasaya sürdü. Dirk, türünün ilk podcast’inde, sektörün en gözde rollerinden bazılarının önünü açan konaklama sektörünün önde gelen profesyonellerinden yararlanıyor. Dirk, dinleyicileri bu liderlerin hayatlarında bir yolculuğa çıkarıyor – iniş ve çıkışları, vahşi dönüşleri ve öğrenilen dersler.

Durg’un şimdiden etkileyici bir konuk listesi var: James Sakal ödül sahibi Şef Alan Susser, Ben TencereBeaker & Gray’de ortak, Brian ProctorStarwood Hotels Franchise Operasyonlarından Eski Başkan Yardımcısı, Tropical Distillers CEO’su Buzzy Sklar, Gabriel KonstantinTrump International Hotel & Tower Chicago’da Genel Müdür, Mary Rogers, Montaj Laguna Beach’te Genel Müdür, Mohan KokkaKimpton Surfcomber – South Beach’te Genel Müdür, Paul BreslinHorwath HTL Atlanta’da Genel Müdür, Victor FeriaTank Yönetiminde Genel Müdür ve Zach Bush, efsanenin sahibi Miami Müzik konumu, top ve zincir, diğerleri arasında.

“The Hospitality Mentor”un ilk bölümü başlıyor 22 Şubat Salı, Ardından yeni bölümler Salı günleri yayınlanacak. Podcast, büyük akış hizmetlerinde mevcuttur-Elma, Spotify, Google, Amazon MüzikVe Hospitality.FM.

Turk, “Hepimiz en iyi rehberleri arıyoruz” dedi. “Sektöre gelince, üst düzey liderlerin, yöneticilerin ve kurucuların bulundukları yere nasıl geldiklerini hep merak etmişimdir.” Durk, nereden başladıkları, onlara kimin rehberlik ettiği, karşılaştıkları zorluklar ve hedeflerine ulaştıklarında nasıl hissettikleri ile ilgileniyordu. En sevdiği podcast’lerden çok şey öğrendiğini, ancak konaklama endüstrisinde var olan macera, yaratıcılık ve heyecandan yararlanmak istediği misafirperverlik podcast’ini henüz bulamadığını söyledi. Yani kendini yarattı.

“The Hospitality Mentor” aracılığıyla Durk, dinleyicileriyle kendisinin ve konuklarının içgörülerini ve sektöre bakış açılarını paylaşmayı dört gözle bekliyor. “Misafirperverliğin harika dünyasında, onu yaratmak için gerçekten gerekenleri bulacaklar.” Ayrıca onlardan ilham almalarını istiyor: “Liderler ve yöneticiler, kime rapor verdiklerini veya kimin kendilerine benzemeye başladığını bilmeli.” Ve “The Hospitality Mentor”dan kariyerlerine yardımcı olacak ipuçlarıyla çıkmalarını umuyor.

READ  Turk Kraft® birinci sınıf kraft kağıt torbalarını küresel pazara sunuyor

Instagram’da “The Hospitality Mentor”u takip edin @the_hospitality_mentor Twitter’dan HospTheHospmentor Ve LinkedIn’de Ağırlama Rehberi Podcast’i

Türk Ağırlama Girişimleri Hakkında

Tarafından kuruldu Steve Dirk, Dirk Hospitality Ventures, restoranlar, tatil köyleri, kiralık tatil yerleri ve start-up’larla çalışan konaklama çözümleri konseptinden hareket eden tam hizmetli bir danışmanlık ve start-up danışmanlık firmasıdır. Dirk, başarılı kariyerinde lüks sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve Dirk Forbes, The Miami Herald, Deco Drive ve Time Out’ta yer almış ve Super Bowl partileri ve The South Beach gibi etkinlikleri kolaylaştırmıştır. Şarap ve Yemek Festivali, PGA Şampiyonaları, Fortune 500 konferansları ve Bon Jovi ve Post Malone gibi sanatçılarla konserler. Dirk, Uluslararası Otelcilik Enstitüsü tarafından Konukseverlik Konusunda En İyi 25 Sosyal Medyadan biri seçildi.

Medya iletişimi

satranç serradoCessie c. İletişim, +1 786-295-0493, [email protected]

heyecan

Kanıt Türk misafirperverliği