Mayıs 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dirk N16: Rap yapmak, birinin gerçeğini şiir yoluyla anlatmakla ilgilidir

Turk N16 için rap, birinin gerçeğini şiir yoluyla anlatmaktır. Kışkırtıcı bir şey söylemek sorun değil.

Bununla ilgili şarkı yazarken çok fazla bir başlık yok. Dünya, uzaylılar, palyaçolar, arabalar, ünlü mimarlar ve aradaki her şey hakkında yazılmış müzikler gördü. Eğer onun hakkında şarkı söyleyebilirsen, onu seven biri var. Ancak akılda kalıcı bir şarkı yaratmak insanlar tarafından sevilmelidir çünkü onlar onu tanıyacaktır ve bu genç rapçi Turk N16’nın güçlü yönlerinden biridir.


Londra merkezli bu rapçi, sanatı ve yeteneğinin yanı sıra insanların şarkı sözlerinde kendilerini kolayca bulması gerçeğiyle de büyük ilgi gördü. İlgili rapler için tarifi basit: bildiği şeyler hakkında konuşuyor ve gördüğü zaman söylüyor. Dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamak, her zaman ilham alacak bir şeyler olduğu anlamına gelir. Yerel topluluğa dahil olmak, tekerlemelerini örmek için kullandığı ipleri keşfetmesine yardımcı olur.

Turk N16 için rap, birinin gerçeğini şiir yoluyla anlatmaktır. Kışkırtıcı bir şey söylemek sorun değil. Biri için kışkırtıcı olan, diğerinin gözlerini açmaktır ve Türk N16, hitap ettiği her insanı sözleriyle yenemeyeceğini bilir.

Bazen sıradan şeylere aşırı düşkündür ve onları dışarıdan çok ilginç ve sıra dışı bir şeye dönüştürür. Ancak karmaşık bir konuya basit bir bakış açısıyla, her gün gördüğü insanlara ses vererek ana şehirdeki hayatın acımasız gerçekleriyle savaşmaya çalışır. Bağımlılık kendi kendine sebep olmamalı, ancak bunu çok kolay bir şekilde kaldırabiliyorsa, onu kullanmaktan zarar gelmez.

Ancak bir noktada Türk, N16 rap’in birçok büyük ismin köklerini devraldığı yolu izlemesini bekliyor. Bu süre zarfında başka şeylere bakacak ve J Z gibi yıldızlar gibi farklı hayatlar yaşayacak ve hayatıyla ilgili yeni şeyler hakkında yazacaktır. O zamana kadar Turk N16 kendi kuşağının sesi olacak ve topluluğu önemli şeyler konuşacak. Şimdiye kadar, bunu yapmak Türk N16’ya iyi hizmet etti.

READ  Grand Turk Adası'nı ziyaret etme rehberiniz

Turk N16’yı takip edin Instagram.