Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Disney Flop artık akış çizelgelerine hükmediyor

Disney Flop artık akış çizelgelerine hükmediyor

Strange World, Disney+’ta 1 numaraya yükseldi

tarafından Mark Mackey
| yayınlanan

Sektörde animasyon türünde Animasyon’dan daha büyük etkiye sahip stüdyo yoktur. disneygibi şaşırtıcı tarihsel katkılarıyla kral aslanVe AlaaddinVe Güzel ve Çirkin. Bu, bir stüdyonun Şükran Günü indirimiyle kanıtlandığı gibi, büyük bir yeni animasyon sürümü yayınladığında her zaman eve çarptığı anlamına gelmez. garip dünya, gürültülü, yıkıcı bir çarpışmayla iniş yaptı. Günümüzde bir tiyatro fiyaskosu her zaman tam bir kayıp anlamına gelmez çünkü stüdyoların filmleri hayata geçirmek için uzun bir yol listesi vardır. akışnereye göre Esnek Devriyeflop artık Disney+’ta en üst sıralarda yer alıyor.

Flix Patrol, film 23 Aralık’ta Noel için tam zamanında olan Disney+’a düştüğünde bunu gösteriyor. Elbette bu Noel haftasının ilk on listesinde beş Noel filmi olması şaşırtıcı değil. Evde yalnızVe Evde Tek Başına 2: New York’ta KayıpVe Noel Babaancak tatil heyecanı 26 Aralık’ta sona erdiğinde, garip dünya Bir numaraya ulaştı ve o zamandan beri orada. Akış hizmetine giden yol, Disney’in sinema gösterimleri ile akış münhasırları arasında yürüttüğü ilginç bir mücadeleye işaret ediyor gibi görünüyor.

Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid, Jabuki Young White, Gabrielle Union ve Lucy Liu’nun seslendirmeleriyle, çoğu hafta sonu filmi gişede zirveye taşımak için kesinlikle yeterli yıldız gücü vardı. Şükran Günü’ndeki ilk haftasonunda, ikinci sırada yer aldı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakandave ikinci hafta, aksiyon Noel özelinde Kris Kringle rolünde David Harbour şiddetli gece çocuk filmini üç numaraya itmek. Hepsi bir arada, bu noktaya kadar, garip dünya Kansız bir 67 milyon dolar getirdi ve görünüşe göre Disney 100 milyon dolardan fazla kaybetti.

READ  Andie MacDowell, Bill Murray'in maskaralıklarını ortaya koyuyor
Jake Gyllenhaal Garip Dünya

Film gişede patladıktan kısa bir süre sonra filmi Disney+’a taşımak, filme bir seyirci bulmak için umutsuz bir hareket gibi görünüyor ve şirketin tiyatroda neyin işe yarayıp neyin yaramadığını okuyamadığına işaret ediyor. Cadılar Bayramı tatillerinde Disney uğradı hokus pokus 2 Hayranların şirketi sahneye koymadığı için eleştirmesine neden olan özel bir akış olarak, bir sonraki tatilde karşı istihbarat büyüyen bir trend gibi geliyor. Ayrıca bazı hayranlar şirketin ihanete uğradığına inanıyor. garip dünya ve kasıtlı olarak bir hafta sonra başlatıldığını Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Filmi gömmek için gerçek niyetini gizlemek için.

İçerik yaratıcısı Little Saint Sydney (@thederpyhipster), Twitter’da Disney’i boğulmaya çalışmakla suçladı garip dünya pazarlama eksikliği ile. Çeşitli bir oyuncu kadrosu ve ilk başta açıkça tuhaf olan başrol, Disney’in filmi denizaşırı ülkelerde bu malzemeyi sansürleyen pazarlarda yayınlamamasına yol açtı ve buradaki tüm tantana sadece evde olduğu için, filmin bombalanmasının bildirilmesi kasvetli bir sinema gösterimine yol açtı.

Kesinlikle, garip dünya Henüz bitmedi çünkü şu anda rekabet halindeyken bile birkaç gün üst üste yayın süresine birincilikle liderlik ediyor. Söğüt Ve Ulusal hazine. Filmin, diğer düşük performans gösteren Disney karakterleri gibi bir kült klasiği haline gelip gelmeyeceğini zaman gösterecek. Atlantis Ve Hazine Gezegeni Ya da gizem sayfalarında kaybolursa.