Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dodgers, Max Muncie’yi bir yıllık uzatma için imzaladı

Dodgers, Max Muncie'yi bir yıllık uzatma için imzaladı

Dodgers ve Savaşçılar Max Muncie Takımdan yapılan açıklamaya göre sözleşmeyi uzatmayı kabul ettiler. altında önceki uzantı Dodgers ile anlaştı ve 2023’te hizmetleri için 13 milyon dolarlık bir kulüp seçeneğine sahiplerdi. Dodgers’ın şimdi 2024 için 10 milyon dolarlık bir kulüp seçeneğine ve ayrıca teşviklere sahip olmasıyla, bu şimdi 13,5 milyon dolar olarak garanti edilecekti. Los Angeles Times’tan Jack Harris Raporlar, 2024 opsiyonunda uzun pozisyon olmadığını gösteriyor.

Bu uzatma, Muncie’ye Perşembe günü 32 yaşına basacağı için erken bir doğum günü hediyesi. Sol bek, 2018’de 27 yaşındayken bir çıkış sezonu geçirmiş ve Major League Baseball standartlarına göre geç bir düşüştü. O yıl, 35 ev koşusu yaptı ve 162 WRC+ için .263/.391/.582’lik bir düşüş yaşadı. , hücumunun lig ortalamasından %62 daha iyi olduğunu gösteriyor. 2019’da bunun şans eseri olmadığını kanıtladı, yine 35 kaşa vurdu ve wRC+ için 133’ten .251/.374/.515’i kesti. Aynı zamanda, birinci, ikinci ve üçüncü kale arasında hareket ederek savunmada çok yönlülük sağladı.

Bu iki güçlü sezondan sonra, Muncy nihayet 29 yaşında kariyerinde ilk kez tahkime ulaştı. O ve kulüp bir anlaşmaya varamadı, kulüp 4 milyon dolar teklif ederken, Muncy’nin kampı 4.675 milyon dolar teklif etti. . Duruşmadan önce, iki taraf 2023 opsiyonuyla 2022’ye uzanan uzun vadeli bir anlaşma üzerinde anlaştılar. Muncy 2022’den sonra serbest oyuncu olma yolunda ilerlediğinden, bu uzatma bir yıllık serbest oyuncudan vazgeçerken ona izin verdi. Kendisi için gelecekteki kazançlarda 26 milyon $, belki daha fazlasını garanti etmek.

Muncy kısa 2020 sezonunda biraz geride kaldı, ancak sezon sonrası mükemmel bir performans sergiledi ve Dodgers’ın 1988’den bu yana ilk Dünya Şampiyonası şampiyonluğunu kazanmasına yardımcı oldu. Geçen yıl, 2018 ve 2019’da belirlediği hıza geri dönerek 36 puana ulaştı. evde. Vuruş serisi .249/ .368/ .527, 140 wRC+ üretti. Ne yazık ki, sezon sonu bir çarpışmada kolunu yaraladı ve bu sakatlık, son sezona katılmasına engel oldu.

READ  Augusta National'daki her golfçü için 2022 Masters Ödülü ödemeleri

Muncie, sakatlıklar listesinde biraz zaman geçirdiği ve sezonun ilk bölümlerinde mücadele ettiği için bu sakatlık 2022’ye kadar devam etmiş gibi görünüyor. Ancak, Muncy’nin iyi versiyonu yakın zamanda geri döndü. Temmuz sonu itibariyle wRC+’da 82 puanla .161/.310/.303’e ulaştı. Ancak takvim ağustos ayına döndüğünden beri, yedi ev koşusu yaptı ve .328/.409/.776’ya düştü, bu da arttı Sezon için wRC+ değerinden 105’e kadar.

Bu ağustos galibiyeti, hala sadece 66 reklam panosunda görünen küçük bir örnek, ancak Dodgers, Muncy’ye, onunla bir yıl daha geri dönmeye istekli olduklarına açıkça güveniyor. Bu inanç gösterisi işe yararsa, Muncy’yi bir sezon daha yanında tutma yeteneğine sahip olarak ödüllendirilecekler. Ayrıca, kulübün stadyum imajındaki belirsizliği biraz azaltmaya yardımcı olur. Dodgers, hem Muncy’de hem de kulüpte seçim yaptı. Justin TurnerSüre Üçlü Turner Birkaç ay içinde ücretsiz bir ajan olmaya hazırlanıyor. Üçünün de gelecek yıl yeni forma giyeceği bir senaryonun olması akla yatkın olsa da, kulüp artık en azından Muncy’nin elmasın üzerinde bir yer alacağına güvenebileceklerini biliyor. Sahada da belirsizlik var. Joey Gallo Ücretsiz bir ajansa gitmek ve Cody Bellinger Potansiyel bir ihale dışı aday. Muncie gibi oyuncularla, Chris TaylorVe Gavin Lux Ve çok pozisyonlu beceri setini getiren diğerleri, sezon dışı seçeneklerinde gezinmek için iyi bir konumda.

Muncy tarafında ise 2023 maaşını ufak bir artışla güvence altına alarak sezonu bitirip playofflara gönül rahatlığıyla gidebilir. Teşviklerin detayları henüz bilinmiyor, ancak bunun ona daha fazla kar elde etme şansı vermesi muhtemel.

The Athletic’den Fabian Aria Resmi duyurudan önce uzatmayı bildirenler arasındaydı.

USA Today Sports’un izniyle.