Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kirk Cousins’in Arkasında Yedekleme Seçenekleri Arayan Minnesota Vikings, Las Vegas Raiders’dan Oyun Kurucu Nick Mullins’i Satın Aldı

Kirk Cousins'in Arkasında Yedekleme Seçenekleri Arayan Minnesota Vikings, Las Vegas Raiders'dan Oyun Kurucu Nick Mullins'i Satın Aldı

Eagan, MN – Minnesota Vikings bir oyun kurucu aldı Nick Mullins Las Vegas Raiders Pazartesi günü koşullu 2024 taslağı seçecek ve onlara başlangıcın arkasında bir seçenek daha verecek Kirk Kuzenleri Mevcut rezervleri için düzensiz bir yazın ortasında.

Mullins havalanmak için bir şans elde edecek Shawn Manion Ve Keelen Mundkim iş için yarışıyordu. İki temsilci eşit olarak ayrıldığından, hiçbiri eğitim kampında veya iki sezon öncesi maçta yer almadı. Antrenör Kevin O’Connell, Cumartesi gecesi San Francisco 49ers’a 17-7 mağlup olduktan sonra, Mond’un iki kez araya girmesiyle 147 yarda 35 pasın 20’sini tamamlamak için birleştiklerinde ikisini de onaylamayı reddetti.

“Nihayetinde geceden şut çekiyormuş gibi çıkmak isterdin, ikisi de takımı hareket ettirdi ve çok puan aldı ve önümüzde takım ve kurum olarak yokuş yukarı bir tartışma ve sohbet var,” O Connell Cumartesi gecesi dedi. “Yapmamış olsak da, hala öğretilebilir bazı gerçek anlar olduğunu düşünüyorum ve sonra bu durumdaki yerimizi değerlendirebileceğimiz ve bir şekilde bakabileceğimiz bazı gerçek anlar olduğunu düşünüyorum çünkü her şeyi ortaya koyuyoruz. tekrar birlikte. Görmek için bu haftaya gidin. Bu adamların rekabet etmesine nasıl izin vermeliyiz.

“Çünkü konuştuğumuz gibi, zihnimde saat açık. Birinci sınıf öğrencilerimizin 11 Eylül için harika bir yerde olduklarını ve gerçekten odaklandığımız yer olduğunu hissetsem de, hala sahip olduğumuz birçok iş var. derinlik konusunda iyi hissedene kadar oynamamıza izin verin.Bu hafta kesinlikle pratikte çalışmasına izin vereceğiz.”

Mullens, 2018’den 2020’ye kadar San Francisco 49ers için 16 maça başladı ve Vikingler için O’Connell pinlerine benzer bir hücumda oynadı. Cleveland Browns için geçen sezonun başlangıcını ekledi, ancak geç kaldı Derek Carr Ve Garrett Stidham Bu yazın Raiders derinlik tablosunda.

READ  PGA Şampiyonası 2022 CANLI: Tiger Woods mücadele ederken karışımda Rory McIlroy ile lider panosu ve en son güncellemeler

Vikingler sezon dışı futbol operasyonlarını elden geçirdi, ancak yeni genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, üç futbolcuyu 2021’de eğitim kampı için geri göndermeye karar verdi. Kuzenler bir sözleşme uzatması imzaladı ve Manion bir yıllık bir anlaşma imzaladı. Mond, 2021 draftında üçüncü turda seçilmişti ve bu yaz ikinci olarak oyun kurucuyu almaya hazır görünmüyordu.