Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dokuz Oklahoma Sunners All-Big 12 takım seçildi

Sıkı uç / H-back Jeremiah Hall ve Punter Michael Dirk, All-Big12 Birinci Takım onurunu kazanırken, diğer yedi Oklahoma Sunners, All-Big12 İkinci Takımında tanındı.

Salon, 2021 normal sezonunu 320 yarda 320 resepsiyon ve dört alıcı touchdown ile tamamladı. Charlotte, NC, Native da Kansas eyaletine karşı acil bir saldırı düzenledi.

Turk top başına ortalama 51.3 yarda tutturdu ve 33 topunun 15’ini 20 yard çizgisine düşürdü. Durk’un 33 teknesinden 19’u en az 50 yard ve sekizi en az 60 yard yol kat etti. Turk, TCU (59.7) ve Texas’a (58.0) karşı en iyi ve üçüncü en iyi skorlar da dahil olmak üzere, Oklahoma tarihindeki ilk 14 tek oyun kiraz ortalamasından beşini kaydetti.

Sandık görevlisi Brian Assamova, anahatçı Nick Bonito, vurucu Cape Brick, hücum oyuncusu Marquis Hayes, defans oyuncusu Isaiah Thomas, defans oyuncusu Turner-Yel ve defans oyuncusu Brian Winfrey, All-Big 12 Second Team’i yapmak için seçildi.

Asamoah, Suns’ta 89 top mücadelesi ile lider durumda ve bir çuvalla gitmek için dört top mücadelesi kaydetti.

Bonito’nun 39 müdahalesi var ve yenmek için 15 müdahale ile Suners takım liderinin sahibi. Fla., Fort Lauderdale’den Redshirt Jr.’ın da yedi çuvalı var.

Birkick, Dullen ve Batı Carolina’ya karşı 50 yardadan bir çiftle 50 yardadan fazla olmak üzere, 18 şut denemesinden 24’ünü birleştirdi.

Hayes, son üç sezonda oynadığı 36 maçın tamamına başlayan ve maç başına en iyi 12 38.4 sayı ortalamasıyla Oklahoma hücumunun demir atmasına yardımcı oldu.

Thomas, normal sezonunu sekiz adamla Oklahoma’da lider bitirdi. Tulsa’nın yerel kayıp için 11.5 ve toplam 38 mücadelesi var.

Turner-Yell, takım rekoru kıran üç pas tutturdu. 47 top ve 2.5 top kaybetti.

READ  Yargıtay, İran'a yönelik yaptırımları ihlal ettiği için bir Türk bankasına yöneltilen suçlamaları değerlendiriyor

Winfrey, Oklahoma’dan son All-Big 12 ikinci takım seçimi oldu. Mouth, Ill., Ürün kaybı için 11 blok, 5.5 çuval ve bir çift oyun kurucu acil durumu var.

Güvenlik Kötü Alanlar, Savunma Arka Anahtarı Lawrence, Beyaz Alıcı Marvin Mims, Ofansif Lineman Chris Murray, Ofansif Lineman Tire Robinson, Beyaz Alıcı Drake Stoops, Linebacker Danny Stutsman, Oyun Kurucu Wookcale Will Will ve diğerleri.

İletişim / bizi takip edin @ Sooner’in teli Twitter’da ve sayfamızı beğenin Facebook Oklahoma haberlerinin, ipuçlarının ve fikirlerinin güncel kapsamını takip edin.