Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dolphin Emulator Steam Sürümü ‘Süresiz Olarak Ertelendi’

Dolphin Emulator Steam Sürümü ‘Süresiz Olarak Ertelendi’
Fotoğraf: Twitter üzerinden

Mart ayında, GameCube ve Wii Dolphin öykünücüsünün arkasındaki ekip, Valve’ın Steam hizmeti için bir yayın duyurusu yaptı.

bir güncellemede Dolphin Today web sitesi, Nintendo’nun Dolphin Steam sayfasına karşı DMCA’yı geçtiği ortaya çıktı. “2023’ün ikinci çeyreği” için planlanan sürüm, şimdi “süresiz olarak ertelendi”.

İşte geliştirme ekibinin, seçeneklerini “şu anda değerlendirdiğini” ortaya koyan tam açıklaması:

Dolphin’in Steam’de piyasaya sürülmesinin süresiz olarak ertelendiğini duyurmak zorunda kalmamız büyük bir hayal kırıklığı oldu.Valve tarafından Nintendo’nun Dolphin Steam sayfasına karşı bir DMCA yayınladığı ve konu çözülene kadar Dolphin’i Steam’den kaldırdığı bildirildi. çözüldü. Şu anda seçeneklerimizi araştırıyoruz ve yakın gelecekte daha ayrıntılı bir yanıt vereceğiz. Bu arada sabrınız için teşekkür ederiz.”

Dolphin Steam’in açıklamasında, “bu uygulamanın oyunlarla birlikte gelmediğinden” ve oyuncuların “herhangi bir oyunun orijinal kopyasına sahip olmalarını” gerektireceğinden bahsedildi. Öykünücünün Steam’de piyasaya sürülmesi ayrıca 4K ekranlar, modern konsollar, netplay için destek sözü verdi, tamamen açık kaynaktı ve “ücretsiz” bir indirmeydi.

READ  Bu PlayStation Cyber ​​​​Monday fırsatları hala mevcut