Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Donkey Kong, Super Mario Bros. Ultimate’ın son fragmanında sizi yakacak

Donkey Kong ve Mario V süper mario kardeşler filmi
ekran görüntüsü: ışık

Günde beş muz bağımlısı ve kaçırma eğilimi olan dev bir maymundan daha kötü bir şey varsa, o da ateşe erişebilmelidir.silâh. Ya da en azından ateşli silahlar, Nintendo ve Illumination’ın yaklaşan filmin son fragmanını yayınladığı bugün erken saatlerde kanıtlandığı gibi. süper mario kardeşler filmiLuigi rolünde Charlie Day’in tam kadrosunun yer aldığı, Mario KartVe evet, küçük bir Seth Rogen’in Donkey Kong’u, serinin ikonik ateş çiçeklerinden biriyle Mantar Krallığı’nda terör estiriyor.

Süper Mario Kardeşler Filmi | Son fragman

Fragman, normal Nintendo Direct şovlarından biri olan This Show’un bir parçası olarak yayınlandı. 5 Nisan’da vizyona girecek olan filme odaklanın (size Day, Rogen ve Rogen gibi farklı seslendirme sanatçılarından bölümler alacağız). Keegan-Michael Key ve o-o-Chris Pratt, fragman öncesi parçalarda bir schtick yapıyor.) Gerçek fragman yine benziyor şaşırtıcı bir şekilde Harika, bir dosyanın yan kaydırma görünümünü içe aktarma çabasını gösteren daha fazla sekans dahil Mario Oyun, her biri güçlendiricili Mario ve Donkey Kong ile gerilim türünde., serinin bazı dünyalarında çalışıyor. (Ayrıca, Luigi ile birlikte hapsedilen çok korkunç Luma var, bu da her ikisinin de Süper Mario Galaksisi ve TSSB bu evrendeki kanon gibi görünüyor).

Her şey bir yolculukla biter Mario KartYönetmenler Aaron Horvath ve Michael Jelinek’in her yönden başarılı olduğunu gösteren ikonik Rainbow Road Mario filmlerini müzik parçaları ve paskalya yumurtaları ile doldurmak için canon. Ve yine: Bu şeyin gerçekten çok havalı göründüğünü görmek bizi sürekli şaşırtıyor; Mizahtan tamamen memnun değiliz, ancak görsel bir gösteri olarak, film oldukça harika bir şey olacak şekilde şekilleniyor.

READ  Rapor: Diablo 4, Nisan 2023'te başlayabilir ve ön siparişler Aralık'ta başlayabilir