Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Nintendo, Shigeru Miyamoto, Mario ayakkabıları konusunda çok heyecanlı

Nintendo, Shigeru Miyamoto, Mario ayakkabıları konusunda çok heyecanlı

Bu geceki Nintendo Direct sırasında, tamamen üçüncü ve sonuncu hakkında kısa bir konuşma yapıldı. Mario film fragmanıDizinin yaratıcısı Shigeru Miyamoto, sunumu hatırlayabildiğim en tuhaf “Something Else” duyurularından biriyle bitirdi.

Nintendo, en büyük haberlerinden bazılarını şovlarının sonuna kadar saklamasıyla tanınır, bu nedenle Miyamoto kelimenin tam anlamıyla “Paylaşacak başka bir şeyim var” dediğinde, insanları heyecanlarından dolayı suçlayamazsınız! Elbette, bu fragmanın kısalığı ve odak noktası göz önüne alındığında, “yeni bir fragman yapıyoruz” olmazdı. F-sıfır‘ veya ‘GameCube’ü geri getiriyoruz’, ancak bu kelimelerin ağırlığı vardır, bu yüzden belki de olması gerekiyordu. bir şey Şahane?

Shigeru Miyamoto, nedense Mario'nun ayakkabıları konusunda çok heyecanlı başlıklı makale için resim

ekran görüntüsü: Nintendo

Bunun yerine adam dedi ki… ayakkabılarımız var. Doğrudan kameraya bakan Miyamoto, “Mario’nun filmde giydiği ayakkabıları yeniden yarattık” diyor ve bunların New York City’deki Nintendo World Store’da sergileneceğini söylüyor. Başka soru yok, teşekkürler.

Ama sorularım var. onun için ayakkabı, filmden yeniden mi yaratıldı? Onlar sadece ayakkabı! Emekliler için ortotik platform ayakkabılara benzer ayakkabılar. Garip düğme şeklindeki ayakkabılar, Mario’nun ayak parmaklarının olmadığını ve aslında kurbağa gibi görünen yumuşacık et kütükleriyle desteklendiğini, ancak yine de ayakkabı olduklarını gösteriyor. Lighting’in iş ayakkabılarına yaklaşımı, her gün milyonlarca insanın işte giydiği türden.

Shigeru Miyamoto, nedense Mario'nun ayakkabıları konusunda çok heyecanlı başlıklı makale için resim

ekran görüntüsü: Nintendo

“Yeniden yaratmak” için Mario’nun kıyafetinden bir parça seçecek ve bir galeri yapmakta zorluk çekecekseniz, neden ayakkabı (Bu çok takdir edilen bir Timbs meme konsepti değilsehatta daha da kötüsü, bir işbirliği)? Üzerinde M harfi olan parlak kırmızı bir şapkası var! Video oyunu tarihindeki en ikonik giysi parçalarından biri! Şapkayı yap!

Tabii bu, şapka için Japonya, tulum için Avrupa ve bıyığı için Avustralya’nın olduğu bir dizi reklamın ilki değilse. veya çorap. Bu durumda, sorularımı yok sayın (ve onları sayısız soruyla değiştirin) Daha Sorular).

Her neyse, ofisimiz mağazaya yakın, umarım yarın biri uğrar, fotoğraf çeker ve bazılarını sorar. Sorular.

READ  Tony Hawk, Pro Skater 3 + 4 Remake'in Activision tarafından öldürüldüğünü söyledi