Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Donovan Mitchell Ticaret Söylentileri: Jazz All-Star Ranger için Olası Destinasyonlar Arasında Knicks ve Sıcak Kışlar

Donovan Mitchell Ticaret Söylentileri: Jazz All-Star Ranger için Olası Destinasyonlar Arasında Knicks ve Sıcak Kışlar

Danny Aing radikal bir adam. Ya şampiyonluğu kazanmak için – her şeyi değiştirdiğinde olduğu gibi Boston Celtics“2007 yazında Kevin Garnett ve Ray Allen’ın gençliği – ya da bitti. Celtics’in artık şampiyonluk için uygun bir yarışmacı olmadığı netleştiğinde, Garnett ve Paul Pierce’ı tek vuruşta tam geleceklerle değiştirdiler.

Bu her zaman bir dosyanın Utah Caz Donovan, Rudy Gobert ile komik bir şekilde uğraştıktan sonra Mitchell’i elinde tutabilir. Ainge’deki hiçbir şey, Mitchell sonunda kendi seçtiği bir yarışmacıya ulaşmadan önce bir ya da iki yıl boyunca şampiyonluğu kovalamakla ilgileneceğini göstermiyor. İlgisizlik birçok şeydir. Hayalet onlardan biri değil. Cazın eski yapısında asla bir şampiyonluk kazanmayacağı netleştiğinde, hem Mitchell hem de Joubert’in takaslarını içeren büyük ölçekli bir yeniden başlatma kaçınılmaz oldu.

Adrian Wojnarowski’nin anlaşmaları ışığında potansiyel Mitchell anlaşmaları oluştururken, All Star Keeper Kullanılabilirliği ile ilgili şikayetlerBunu Ainge’nin hırslarının merceğinden yapmalıyız. Bu yarı standartlarla tanınan bir adam değil. Cazı biraz rekabetçi kılacak bir anlaşma yapmak istemezdi. Buradaki oyunun adı Seçenekler ve Yükseliş. İdeal bir dünyada, Utah, acil tank çabalarını tehdit etmeden karşılığını verecek varlıklara sahip olacaktı. İşte jazz’a böyle bir paket verebilecek en iyi beş grup.

Şimdiye kadar kesinlikle iletişim hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Mitchell, Sivil Havacılık Otoritesi tarafından temsil edilmektedir. Knicks başkanı Leon Rose bir zamanlar CAA’nın basketbol operasyonlarını yönetiyordu. Mitchell komşu Connecticut’ta büyüdü. Babası New York Mets için çalıştı. Buradaki ilgi neredeyse kesinlikle karşılıklı. Soru fiyattır.

Knicks, jazz’ı bir abone kadar herkes kadar sermaye gönderebilir. İlk turda dördü de dahil olmak üzere sekiz takas edilebilir seçimi var. Immanuel Quickley, Obi Toppin ve Quentin Grimes’ta fırsatı değerlendirmek için ilginç genç Utah’lılardan oluşan bir kadroya sahipler. Ama buradaki galibiyet muhtemelen bir önceki yılın 3 numaralı RJ Barrett’ı. Ne de olsa Knicks, Mitchell için her şeyi takas etseydi, gelişme şansı olmazdı. 25 yaşındaki Mitchell’i 22 yaşındaki Barrett ve 25 yaşındaki Jalen Bronson ile eşleştirmek, New York’a büyümesi için üç küçük taş verecekti.

Barrett, Utah için anlaşmayı bozacak mı? Muhtemelen hayır, özellikle burada diğer taliplerin karşılaştığı sınırlamalar göz önüne alındığında. Knicks, masaya yedi veya sekiz ilk tur koşusu koyarsa, başka kimse onu yenemezdi. Şu anda, Barrett’lı veya Barrett’sız sürücü koltuğundalar ve bu muhtemelen bir Utah’a çok yakışıyor. Zaten doğru şekilde kullanılamayacak kadar iyi.

Miami’deki sınırlı bir risk sermayesi, Mitchell’in ticaretini zorlaştıracak. Heat’in ilk turda herhangi bir dış seçimi yok ve 2025’te kendi seçimlerinden birine borçlular. Oklahoma City Thunder. Halihazırda, iki ve üç takaslık Jazz ilk tur draftları ve 2022 ilk tur draftları Nikola Jovic sunabilirler. Seçim dili konusunda biraz yaratıcılarsa üçüncü bir caz gönderebilirler, ancak bu strateji risksiz değildir. Thunder’a borçlu oldukları seçim üzerindeki koruma, transferini 2026’ya kadar erteleyebilir ve bu gerçekleşirse, Heat, birkaç önemli CBA kuralına göre 2028 seçimini ancak yasal olarak bundan sonra takas edebilir.

Stepien kuralı, arka arkaya yapılan draftlarda takımların ilk turda seçim hakkı olmamasını engeller. “Yedi yıl kuralı”, takımların seçilen tahminleri yedi yıldan fazla takas etmesini engeller. Başka bir deyişle: Heat, 2025’in Thunder’a gitmesi koşuluyla 2023, 2027 ve 2029 için tahminlerini Mitchell’e sunabilir, ancak piyango korumalı Thunder seçimi 2025’te devredilmezse, 2027 seçimi geri alınacak 2028 ve 2029 saniyelere dönüştürülmeli çünkü 2030’a yedi yıldan fazla bir süre kaldı.

Ancak Miami için çalışmak, Ainge’nin Hero’ya olan uzun vadeli ilgisidir. Eski Kentucky yıldızını 2019 draftına 14. sıradan eklemekle çok ilgilendiği söyleniyor, ancak Miami onu daha önce bir noktada kaptı. Ainge, Herro’yu Mitchell sonrası kadrosunun temel taşı olarak görürse, Miami şovunu düşünecek.

Unutulmaması gereken kısa bir not: Mitchell ve Pam Adebayo, her ikisi de bazı genç alanlarda olsa da, Miami Adebayo’yu draft ettiği için yasal olarak aynı takımda oynayabilirler. Ancak Mitchell, aynı zamanda belirli bir çaylak anlaşması olan ancak Brooklyn’e takas edilen Ben Simmons ile aynı takımda oynayamaz. Takımlar, en az birinin ilgili takım tarafından draft edilmiş olması şartıyla, bazı acemi oyuncular içerebilir. Brooklyn’den bahsetmişken…

Tartıştığımız gibi, Simmons ve Mitchell gelecek sezon Nets’te oynayamayacak. Peki ya Simmons başka bir takımdaysa? İşte senaryo: Nets, Kevin Durant’i onlara hem draft hakkı hem de yüksek profilli eski oyuncular (sonsuz kanat arzı nedeniyle Toronto Raptors diyelim) sağlayabilecek bir takımla takas ediyor. Sonra dönüp Simmons’ı draft hakkı için başka bir yere çeviriyorlar ve beklendiği gibi Kyrie Irving’i değiştiriyor. Lakers Daha fazla risk sermayesi. Aniden, üç anlaşma arasında, bir zamanlar çorak ağlar Mitchell için Utah’a taşınmak için yeterli seçeneği bir araya getirdi ve Durant aracılığıyla Mitchell çevresinde oldukça yakın bir gelecekte güvenilir bir şekilde rekabet edebilmek için yeterince destekleyici yetenek topladı (diyelim ki Pascal karışımı Siakam), Fred Van Vliet, OG Anunoby, Gary Trent Jr. ve Değerli Achiuwa).

Ani bir rakip değil, ama aşağı da değil, değil mi? En azından bir başlangıç, kendi şehrinde olmak isteyen 25 yaşındaki bir All-Star ve en iyi NBA geliştirme altyapısından yetiştirilmiş bir destek ekibi üzerine kurulmuş bir kuruluş. Brooklyn’in seçeneklerinin şu anda ne kadar sınırlı olduğu göz önüne alındığında, Mitchell ile baştan başlamaktan çok daha kötüsünü yapabilirsin.

Buradaki asıl sorun, anlaşmanın mekaniği. Dikkate alınması gereken birçok hareketli parça var. Simmons için birden fazla ilk tur oyuncusunu devretmek isteyen bir talip var mı? Minnesota bariz olanıydı, ama hepsini Joubert’e verdi. Belki Cleveland? Peki Durant, Phoenix veya tercih edilen Miami dışında herhangi bir destinasyona takası kabul eder mi? Lakers, Irving için önce ikinci bir oyuncu mu çıkaracak? Brooklyn’in yaşayabilir olması için birçok şeyin olması gerekiyor. Ağlar almak isterse yol oradadır, ama haindir.

Diyelim ki Toronto, 34 yaşındaki Durant ile takas yapmaktan özellikle heyecan duymuyor. Mitchell uygun bir alternatif olabilir mi? Toronto defansif kanatlarla o kadar dolu ki, onu sahanın sonunda korumak pek mümkün görünmüyor. Kawhi Leonard’ın ayrılmasından bu yana tek başına yaptığı skor tam olarak eksik ve gençliği ve kalan ekibin kontrolünde üç yıl onlara onun etrafında inşa etmek için bir tribün verecek.

Ancak buradaki temel soru, Toronto’nun Durant ile ilgili olarak sorduğu soruyla aynı: Raptors, Scotty Barnes’ı tanıtacak mı? Bu sorunun cevabı hayır muhtemelen. Barnes potansiyel bir gelecek yıldızı. Ama Mitchell bir yıldız hemenVe Durant’in aksine, muhtemelen bir süre daha böyle kalacak. Raptors, kesin olanı almanın bazı avantajlarını kabul edebilir, ancak Barnes’ın büyümesinin durgunluk riskinin çoğunu ortadan kaldırıyorlar. Mitchell gibi yerleşik bir yıldıza dönüşürse, büyümesi bir başarı olarak kabul edilecektir.

Raptors’ı daha önce Toronto’da olmayı hiç istememiş bir yıldızla takas etti. Leonard’ı kaybetmek muhtemelen Toronto’yu yarıştan korkutacak. Mitchell, Raptors’a katılmakla yakından ilgilenmiyorsa, Barnes, Mitchell’in bir Raptor olmaktan heyecan duyması ve sizi bir şampiyonaya götürmesi umuduyla fazlasıyla değerlidir. Ancak Barnes’dan herhangi bir şey için vazgeçerlerse, 25 yaşındaki All-Star muhtemelen ilk tercihleri ​​arasında olacaktı.

Bu, kağıt üzerinde gerçekte olduğundan daha anlamlı olan fikirlerden biridir. Mitchell, CJ McCollum’dan daha iyi. O da yarım on yaş daha genç. New Orleans’ın ilk turda altı takas edilebilir seçimi var ve bunlardan ikisi çok değerli Lakers seçimleri olabilir. New Orleans öncelikli olarak başlık penceresini maksimize etmekle ilgileniyorsa, o zaman McCollum’u bazı varlıklara çevirmek ve ardından Mitchell’e her şeyle gitmek çok mantıklı olurdu.

Ama basketbol kağıt üzerinde oynanmaz. Takımlar, yerleşik yıldızları yalnızca altı ay sonra kasıtlı olarak değiştirmek için takas etmezler. McCollum geçen sezon soyunma odasında kilit seslerden biriydi. Bir takımın geçen sezon NBA’de görevdeki oyuncu üzerinde sadece mütevazı bir terfiyi temsil edecek bir sınır oyuncusunu avlamaktan mutlu olduğu şeyi ortadan kaldırmayacaklar. Basketbol böyle yürümez. Eğer öyleyse, Pelicans şu anda Durant’e daha agresif bir şekilde kur yapıyor olabilir.

Yani hayır, Pelicans muhtemelen Mitchell’i sevmiyor. Uzun vadede rekabetçi kalırken onu elde edebilecek varlıklara sahip birkaç takımdan biri oldular. Sonunda, Pelicans muhtemelen fişlerini Zion Williamson ve Brandon Ingram ile birlikte üçüncü bir yıldıza zorlayacak. Mitchell muhtemelen yapmaz.

READ  Red Sox'tan Johnny Gomez, Trevor Story'nin Grand Slam'ini yendi