Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Doom 4 görüntüleri ne kadar farklı olduğunu ortaya koyuyor

Doom 4 görüntüleri ne kadar farklı olduğunu ortaya koyuyor

İptal edilen Doom 4, öncekilerden çok farklı olacak gibi görünüyor ve düzenlenmemiş görüntülerin yer aldığı yeni bir video, oyunun ne kadar ileri gittiğini gösteriyor.

Yayınlanan Youtube Noclip’in video oyunu belgesel kanalının öne çıkardığı görüntüler, franchise için tamamen farklı bir atmosfer gösteriyor. Arka planda korku müziği yükselirken, oyuncunun duvarda ve tavanda sürünen şeytanlar tarafından kanalizasyona kovalandığı gösteriliyor. Doom oyunlarının yüksek oktanlı aksiyonundan daha fazla hayatta kalma-korku havası veriyor. Bazı prototip çekimleri, id Software tarafından geliştirilen başka bir seri olan Rage’in anılarını da çağrıştırıyor.

Doom 4, 2008 yılında resmen duyuruldu. Birkaç yıl boyunca haber döngüsünden kaybolduktan sonra, 2016’da piyasaya sürülmeye devam edecek olan Doom olarak resmen yeniden ortaya çıktı.

Yazılımın baş yapımcısı Marty Stratton ile yaptığımız IGN Unfiltered röportajında, proje “her şeyden çok bir Doom isminde” olduğu için Doom 4’ün 2016’nın Doom’u lehine terk edildiğini öğrendik.

O sırada Stratton, “Olay şu ki; yine de iyiydi. İyi bir maçtı. Yere inmek için hala çok uzun bir yoldu, bu yüzden gidecek çok yolu vardı,” dedi. “Aynı anda birden fazla ekiptik… Birçok insan Rage üzerinde çalışıyordu ve sonra dikkatleri yeniden etrafımıza odakladık. [DOOM] Ve DOOM için gerekli olan bazı şeylerden yoksundum.”

Doom hakkında daha fazla bilgi için LEGO tuğlaları da dahil olmak üzere 1993 orijinaline güç sağlayabilen en garip cihazlara göz atın.

READ  Microsoft, Android Your Phone yardımcı uygulamasını Phone Link olarak yeniden markalaştırıyor

Logan Blunt, IGN için serbest çalışan bir yazardır. Onu Twitter’da bulabilirsiniz @LoganJplant.