Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Skyrim Co-Op Mod PC için yayınlandı, 30’dan fazla oyuncuyu destekleyebilir

Skyrim Co-Op Mod PC için yayınlandı, 30'dan fazla oyuncuyu destekleyebilir

Skyrim birlikte yeniden doğdu

ekran görüntüsü: Skyrim birlikte yeniden doğdu

Çok oyunculu modları yayınlamak için birçok girişimde bulunulduğunu biliyorum. Skyrim Yıllar geçti ama bunların hiçbiri kooperatif tarzı kadar iddialı olmadı. Skyrim birlikte yeniden doğduAynı oyunda koşan, aynı görevleri tamamlayan ve aynı canavarlarla savaşan 2-8 oyuncu arasında yer almayı hedefleyen .

Yapımı yıllar süren cihaz geçtiğimiz hafta piyasaya sürüldü. Diş çıkarma sorunları olmasa da—Bunlardan bazılarını buradan okuyabilirsiniz—Çoğu zaman çalışır, oyuncuların aynı dünyaya atlamalarına ve tüm hareketlerini ve ilerlemelerini senkronize etmelerine izin verir.

Gerçekte nasıl olacağını görmek için, işte geliştirme ekibinin yılın başlarında yayınladığı ve beş oyuncunun bazı hikaye görevlerini tamamladığını gösteren bir video:

Skyrim Together Reborn Quest Sync (5 oyuncu)

Kendiniz denemek istiyorsanız, ekip ayrıca modun nasıl kurulacağını ve ardından nasıl oynanacağını gösteren bu yararlı videoyu da yükledi (düşündüğümden çok daha kolay, özellikle de ikincisi, çünkü sahip olduğunuz tek şey yapılacak şey girişin bitmesini beklemek ve ardından sunucuya katılmak için “Bağlan” düğmesine basmaktır):

Skyrim Birlikte Yeniden Doğdu: Başlarken ve Nasıl Oynanır

Yayınlandığı sırada geliştiriciler, bunu 2-8 oyuncuyla denemek isteyeceğinizi söylüyor. Ama bundan çok daha fazlası için yer var. İşte yılın başlarından, 25’ten fazla oyuncunun aynı anda aynı haritada olduğu bir stres testini gösteren başka bir video (geliştiriciler o zamandan beri gerçekten ödeme yaparsanız 30’dan fazla kazanabileceğinizi söylediler):

Skyrim Together Reborn Stres Testi (25+ oyuncu)

Modu kurmak istiyorsanız, herhangi birinin en son sürümlerine ihtiyacınız olacak. özel sayı veya Yıl dönümü Serisive daha sonra İndirmek için buraya gidin.

READ  Embracer Group, Crystal Dynamics, Square Enix Montréal, Eidos-Montréal ve Plus IP'lerini 300 milyon dolara satın alacak