Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dragon's Dogma 2 fragmanı garip bir trendin son örneği

Dragon's Dogma 2 fragmanı garip bir trendin son örneği

resim: Capcom

Yayıncılar her zaman en yeni oyunları oyunculara satmanın en iyi yolunu bulmaya çalışıyor. Bu genellikle oyunun mekaniğini ve hikayesini gösteren gösterişli bir fragman şeklini alır. Ancak son zamanlarda yeni bir yaklaşım ortaya çıktı: saygın İngiliz aktörlerin bir oyunu hayranlara açıklamak için kullanılması. Bu garip Kısmi eğilimve bunu yapabilecek en son oyun CapcomGelen Ejderha Doktrini 222 Mart'ta yayınlanacak, bunu size onun aracılığıyla açıklayabilirsiniz. Ian McShane En son Traktör.

McShane ismi size tanıdık gelebilir. Başarılı oyuncu şu dizilerde rol aldı: Ölü ağaç Ve Amerikan TanrılarıVe destekleyici bir rolü vardı John Wick filmler. Ancak Capcom ve PlayStation sayesinde son kredisi bir fragman oldu. Ejderha Doktrini 2. Karmaşık bilgilerle dolu bir ortaçağ fantezi RPG'si hakkında bilgi edinmenin harika bir yolu. Yaklaşık sekiz dakika süren bu uzun destanda McShane, potansiyel alıcılar için faydalı bir hızlandırılmış kursta oyunun hikayesinin, dünyasının ve savaş mekaniğinin temellerini ele alıyor.

PlayStation/Capcom

McShane hızla oyunun temel önermesini gözden geçiriyor: Kahramanın sayısız yıldır toprakları rahatsız eden dev bir ejderhayla yüzleşmesi gerekiyor. Daha sonra fragmanın çoğunu gerçek yıldızları vurgulayarak geçiriyor Ejderha Doktrini 2Ve dünya ve oyun. McShane'in sesi eşliğinde, oyuncuların geçmesi gereken fantastik manzaraların yanı sıra farklı meslekler ve oyuncuların tehlikeli düşmanlara karşı kendilerini savunmak için kullanacakları piyon sistemi gibi mekanikleri tanıtıyoruz.

Ancak tüm bu bilgilere maruz kalmak normalde esnemenize neden olsa da, bunları McShane'in şiirsel diyalogunu mükemmel bir şekilde kullanmasıyla bilinen derin, melodik sesinde duymak… Ölü ağaçHer nasılsa daha yumuşak olmasını sağlıyor. Bunun, bir oyunun bu yıl bu yaklaşımı ilk kez benimsemediğini belirtmekte fayda var. Ocak ayında, Tekken 8 İşe alma konusunda da aynı fikirle yola çıktı Halefiyet Bir yıldız Brian Cox Dövüş oyunu serisindeki karmaşık rekabetleri özetleyen “Şimdiye Kadarki Hikaye” adlı videoda rol alacak. Ve biliyor musun? Bu videoyu da izlemek harika! Yıllar süren hikayeyi yeni gelenler için lezzetli hale getirmenin yanı sıra, geri dönen hayranlar için mümkün olan en iyi tazelemeyi sağlıyor. McShane Ejderha Doktrini 2 Fragman da aynı şekilde oynanıyor ve Capcom'un RPG'sine halihazırda sahip olduğumdan daha fazla dalma isteği uyandırıyor.

Buradan alınacak ders, her video oyunu fragmanının bu trende uyması gerektiğidir. Bunu bana anlatması için Anthony Hopkins'i getirdi. Metafor: rifantasio!

READ  iOS 17: Kilit ekranındaki yenilikler