Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drake, Nocta x Nike ‘Turks and Caicos Bahar Tatili’ koleksiyonuyla hazır

Geçen yılın sonlarında Air Force 1 Low “Love You Forever”ı piyasaya sürdükten sonra Drake, yaza hazır bir “Turks and Caicos Bahar Tatili” indirimi için nihayet Nike ile yeniden takım oldu. Bu heyecanla beklenen koleksiyonun söylentileri ilk olarak birkaç ay önce ortaya çıktı, ancak şimdi Resmi olarak Subay.

6 Gods Nocta serisiyle piyasaya sürülen paket, en sevdiği seyahat noktasından ilham alıyor ve birden fazla aksesuarla paçayı sıyırıp geride bıraktıklarınıza “saygılarınızı” gönderme fikrini kutluyor. Çeşitli tişört ve şortlara sahip Drizzy’de ayrıca havuz başında serinlerken kullanabileceğiniz beyzbol şapkaları, kova şapkaları, çoraplar ve hatta bir plaj havlusu da var. Ya da evin etrafında giymek için.

Daha fazla gör

Daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen Nocta x Nike Swim Fin’den bahsetmeden elbette koleksiyondan bahsetmek olmaz. Tüplü dalgıçlar tarafından giyilen aktivite ayakkabılarından açıkça etkilenen bu ayakkabı, yüzeyde sörf yapabilmeniz için kaydırak şeklinde elden geçirildi. Tek parça kauçuk yapıdan üretilmiş, vamp alanı boyunca birlikte damgalanmıştır ve bunları kolayca takıp çıkarabilmeniz için arkada iki çekme tırnağı bulunur. Taban ayrıca daha fazla çekiş için daha ince nervürlerle hafifçe yeniden tasarlandı, ancak dürüst olmak gerekirse, bunların gerçek dünya kullanımı sırasında ne kadar dayanıklı olacağından tam olarak emin değiliz.

Şampanya haşhaşı ve swoosh’un yeniden iyi çaldığını görmek harika. Kanadalı rapçi kısa süre önce Roa’yı dini açıdan yeniden incelerken görüldü ve birçok hayran, ikisinin arasında bir anlaşmazlık olup olmadığını merak etti.

Drake’in Nocta x Nike ‘Turks and Caicos Bahar Tatili’ koleksiyonu, 22 Mart’ta daha kapsamlı bir Nike SNKRS sürümüyle birlikte 17 Mart’ta Nocta web sitesinde yayınlanacak. İlginç bir şekilde, halihazırda Turks ve Caicos Adaları’nda bulunanlarınız için, bu yelpazenin tamamını seçkin hediyelik eşya dükkanlarından alabilirsiniz. Bunu okuyorsanız, muhtemelen çok geç.

READ  "Kavtos bir Türk adasıdır, Yunanistan karasularını genişletemez"