Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Drake, Turks ve Caicos’ta jet ski yaparken suda ekstra korumaya sahipti

Drake Defense, Turks ve Caicos Adaları’nda su sporlarından hoşlansa bile onun hakkında oyun oynamıyor.

Hayat Drake için kesinlikle iyidir, ancak rapçi, en son Instagram gönderilerinde varsa, tanıdık olmayan bağlamlara karşı hala temkinlidir. “God’s Plan” rapçisi Turks ve Caicos’taki tatilinin fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor ve (bildiğimiz kadarıyla) tek başına harika vakit geçirmiş görünüyor. 35 yaşındaki oyuncu, lüks tatilinden kareleri hayranları ve takipçileriyle paylaşıyor.

Drake, turkuaz sularda jet ski yapıyordu ve Bahamalar’ın güneyindeki sahilde serindi. Bununla birlikte, Instagram hikayesindeki belirli bir gönderide Drake, en görkemli zamanlarda bile çevresine karşı temkinli olabilir. 27 Şubat Pazar günü, çok zeki ve son derece uyanık, havuzunda uzakta duran sağlam korumasının bir fotoğrafını paylaştı.

Güzel suda dinlenirken fotoğrafı gülen yüz emojisiyle çeken Drake, fotoğrafa “Kendimle ilgili oyun oynamıyorum” notunu düştü. Katiller onların kaymasını izliyor, diye ekledi.

Turks ve Caicos’ta Drake

Yetenekli Kanadalı rapçi, bilinmeyen düşmanı olmayan birçok kişi tarafından sevilse de, gülünç zenginliği ve başarısı onu bir hedef haline getirebilir.

Rapçinin iyi seyahat ettiğini, dünyanın neredeyse her köşesini gezdiğini ve her seyahatinde arkasında güvenlik olduğunu söyleyebiliriz.

Drake, müzik sahnesinde geçmişte olduğu kadar aktif değil, ancak tatilde olmasına rağmen, en son albümü “Certified Lover Boy” hala inanılmaz sayıda satışa sahip. Bunun dışında Drake, yeni Nike ortaklığı olan Nokta Hot Step Sneakers’ın gelirinden de yararlanıyor.

Ayrıca, rapçi yeni bir iş üstlenebilir. Eğer imkanı olsaydı, Drake Toronto’daki popüler bir yerel Jamaika restoranı olan Randis Pattis’in bir sonraki sahibi olabilirdi. Urban Islands geçtiğimiz hafta, Govt-19 salgınının etkileri nedeniyle restoranın 40 yıllık iş hayatının ardından kalıcı olarak kapatılacağını duyurdu. Ancak yorumlardaki birçok kişi gibi Drake de bu haberden memnun değildi. “Şu anda Randis’i satın alıyorum” yazdı.

READ  Radcliffe: Türkler Yolu'nda bir minibüs ve 4 yayanın karıştığı kaza sonrası soruşturma

Drake’in teklifinin, sahiplerle anlaşmayı imzaladığında gerçekleştiği söyleniyor. Şimdilik hayranlar, güneşte rahatlarken paylaştığı tüm güzel çekimlere hayran kalabilirler.