Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Draymond Green, Jordan Bull’a vurduğu için para cezasına çarptırıldı

Draymond Green, Jordan Bull'a vurduğu için para cezasına çarptırıldı

altın Devlet savaşçıları Koç Steve Kerr Salı günü açıkladı Draymond Yeşil Takım arkadaşına yumruk attığı için ceza aldı ama ceza almadı Ürdün Paul Egzersiz yapmak.

Kerr bunu Golden State için sezon öncesi maçından sonra açıkladı. Portland Trail Blazers Durumu “gördüğümüz en büyük kriz” olarak nitelendirirken. Cezanın miktarını açıklamayı reddetti.

Kerr, “Perşembe günü antrenmana geri dönecek” dedi. “Cezaya çarptırıldı. Cezalandırılmayacak. Cuma günü sezon öncesi son maçında ve açılış gecesinde oynamasını bekliyorum.”

‘Gördüğümüz en büyük kriz’

Kerr, Green ve Paul de dahil olmak üzere örgütün “kilit isimlerini” söyledi Stephen Curry Genel Müdür Bob Myers, Green’in cezasına ilişkin bir karara varan görüşmelerde yer aldı.

Kerr, “Kapsamlı bir süreçti,” diye devam etti. … “Bunun, ilerlememiz için sonradan düşünülmüş en iyi yol olduğunu düşünüyoruz. Böyle bir durumda ne karar verirseniz verin, asla kolay değildir. Mükemmel olmaz.

“Bu, burada koç olduğumdan beri içinde bulunduğumuz en büyük kriz. Gerçekten ciddi şeyler.”

Kerr, Green’e güvendiğini ve gazinin şüpheden yararlandığını da sözlerine ekledi.

“Ona güveniyorum,” dedi Kerr. “Bu olayla güvenimizi kırdı. Ama ona şüphe etme avantajını veriyorum çünkü bence kazandı. Bence bizim takımımız da aynı şekilde hissediyor.”

Çeneye yumruk atılan yeşil çiş

Green Cumartesi günü özür diledi Aşağıdaki Cuma bildiriyor Paul’um var Egzersiz yapmak. Kaynaklar, Yahoo Sports’tan Vincent Goodwill’i anlattı Green ve Paul arasındaki gerilim, eğitim kampının başlangıcından beri devam ediyor. Her iki oyuncu da sözleşme uzatmaları için uygun ve 23 yaşındaki Paul’ün uzatma alması beklenirken Green’in franchise ile uzun vadeli geleceği belirsizliğini koruyor. 32 yaşındaki Green, Warriors’ın dört NBA şampiyonluğu kazanmasına yardım etmede önemli bir rol oynadı.

READ  Ravens QB Lamar Jackson'ın dönüşü AFC playoff yarışına bağlı olabilir

Raporların ardından TMZ, Warriors antrenmanından sızdırılmış bir video yayınladı ve Green’in sözlü bir tartışmanın ortasında Poole’un göğsüne tırmandığını ve ardından onu çenesine yumruk atarak yere fırlattığını gösterdi.

Green gazetecilere verdiği demeçte, saldırının neden olduğu “utanç” için Paul’den, ailesinden ve savaşçılardan özür dilediğini söylerken, “Lider olarak başarısız oldunuz. Bir erkek olarak başarısız oldunuz.”

Green, “Çarşamba günü olan eylemlerimde yanılmışım” dedi. “Takımımdan özür diledim. Jordan’dan özür diledim.”

Saldırının sözleşme davalarıyla veya Paul’ün sözleşmesiyle ilgisi olduğunu reddetti.

Green, “Sizi temin ederim, başkalarının ceplerini saymıyorum,” diye ekledi.

Yeşil neden askıya alınmadı?

Warriors daha önce Green’i takım arkadaşlarından biriyle kavga ettiği için disipline etmişti. takım Onu bir oyun için durdur 2018 yılında “Zararlı ekip davranışı.” bu zaman O sırada takım arkadaşını aradı. kevin Durant Karşı bir maç sırasında “Kaltak” Los Angeles Clippers. Durant yumruk atmadı.

Kerr’e Green’in bu sefer neden yorum yapmadığı soruldu.

Kerr, “Her durum tamamen farklı” dedi. “Her şeye bir boşlukta bakıp ‘tamam burada yaptık, orada yapmalıyız’ demiyoruz. Taraftarımızla, geçmişteki insanları izleyerek edindiğimiz deneyimle yeterince adalet geliştirdiğimizi umuyoruz. İnsanlar bu karara çok fazla kafa yorduğumuza güvenebilirler.

“Dediğim gibi, ilerlememiz için en iyi yolun bu olduğunu düşünüyoruz.”

Kerr, Green ve Paul’ün birlikte yaptıkları konuşmaların karar verme sürecinde rol oynadığını sözlerine ekledi.

Kerr, “Jordan ve Draymond, ilerlememize yardımcı olacağını düşündüğüm harika bir tartışma yaptılar.” Dedi.

Paul olayı kamuya açıklamadı. Kerr, Paul’ün yakında medyaya konuşmasını bekliyor.

Warriors, normal sezonuna 18 Ekim’de evinde başladı. Los Angeles Lakers2022 NBA Şampiyonasını atlıkarınca ile kutlayacakları yer.

Draymond Green, Jordan Poole’a yumruk attığı için ceza almayacak. (AP Fotoğrafı/David Zalubowski)

READ  USMNT Dünya Kupası kadrosunu açıkladı