Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dream Daddy geliştiricileri bir sonraki psikolojik korku oyunu yapıyor

Dream Daddy geliştiricileri bir sonraki psikolojik korku oyunu yapıyor

Rogue Games ve Game Grumps, oluşturmak için işbirliği yaptı babamın rüyası: baba flört simülatörü 2017’de – ilk başta sığ ve aptalca görünen bir oyun, ancak İnanılmaz bir derinliğe sahip olduğunu kanıtlayın. Şimdi ekip, tamamen farklı görünen bir takip başlığı ile geri döndü. ev sahibi. ev sahibi 80’lerin slasher filmlerinden ilham alan psikolojik bir korku oyunudur, ancak aynı zamanda hem klasik hayatta kalma korku oyunlarından hem de yeni bir düşük anahtar, anlatı ağırlıklı oyun dalgasından ilham almış gibi görünüyor.

Oyuncu, gizemli bulmacalarla dolu bir evde mahsur kalan Emily rolünü üstlenir. Ancak, işler açıkça çok hızlı bir şekilde gerçeküstü hale geliyor. Bulmacalar evin sınırlarını aşıyor ve Emily’nin anılarına ve zihinsel manzaralarına dönüşüyor gibi görünüyor. Oyunun özetine göre, oyuncuya “katilden kaçınmak, bulmacaları çözmek ve diyalog kararları vermek” görevi verilmiş. Hem düşman AI hem de oyuncu diyalog seçenekleri, birden fazla oyun sürecinde benzersiz deneyimler yaratmak için tasarlanmıştır.

Epic Games Store, Steam ve Konsollarda Homebody “Yakında Geliyor”. İlk reklamda çok fazla somut ayrıntı yok, ancak konunun anlatımı kasıtlı olarak opak ve pürüzlü göründüğü için bu mantıklı. Oyun, oyunun 180 derecelik büyük bir eksenidir. babamın rüyasıancak ekibin flört simülasyonu deneyiminin nasıl tamamen farklı bir türe dönüştüğünü görmek ilginç olacak.

READ  Diablo 4 oyuncuları, Top Aydınlatma Sorc "OP" tasarımının zayıflatılması gerekip gerekmediği konusunda bölünmüş durumda