Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Dune: Awakening, Dunes evreninde geçen duyurulan bir hayatta kalma MMO’su

Dune: Awakening, Dunes evreninde geçen duyurulan bir hayatta kalma MMO'su

Gamescom’da Night Live’ın açılışı sırasında duyurulan oyun, kumul bir dünyada geçen “iddialı” bir hayatta kalma MMO’su. Dune: Awakening, Conan Exiles geliştiricisi Funcom’un en son oyunudur ve “franchise’daki heyecan verici yeni olasılıkları keşfederken Frank Herbert romanlarından ve Akademi Ödüllü Denis Villeneuve filminden ilham almıştır.” Oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X | S.

Basın açıklamasına göre, Dune: Awakening “eşsiz ve iddialı bir açık dünya hayatta kalma MMO’su yaratmak için hayatta kalma oyunlarının cesaretini, yaratıcılığını ve büyük ölçekli kalıcı çok oyunculu oyunların sosyal etkileşimini birleştirir.” Oyuncu, “atanmamış sektörlere girme ve Coriolis fırtınaları bir kez daha kumu değiştirip manzarayı değiştirmeden önce sırları ve zenginlikleri keşfeden ilk kişi olma, devasa kum solucanlarından zorlukla kaçma, evinizi bir barınaktan bir barınak inşa etme şansına sahip olacak. güçlü üs ve Evrenin ikonik savaş arabalarında kum tepelerini geçin “.

Şimdi oyna: Kumul Uyanış Gösterisi | Gamescom ONL 2022

Oyuncular, Arrakis’i yürüyerek keşfetmediklerinde, “zırhlı kara araçlarından gökyüzündeki helikopterlere sorunsuzca geçiş yapan hızlı tempolu öldürücü savaşta” hasatlarını rakip gruplardan konuşlandırabilir ve koruyabilirler. Basın bülteni ayrıca, oyuncuların dikkatli planlama ve etki oluşturma yoluyla yükselebilecekleri bir tür oyun içi derecelendirmeden de bahseder.

Legendary Entertainment Interactive Media Başkan Yardımcısı Sam Rappaport, “Dune: Awakening, Dunes dünyasını heyecan verici yeni bir şekilde hayata geçirmeyi gerçekten vaat ediyor” dedi. “Bunu, bir oyun izleyici kitlesi için sinematik dünyaların zengin ayrıntılarını ve harikalarını yakalamakta çok usta olan Funcom gibi bir ortakla birlikte oluşturmaktan heyecan duyuyoruz.”

Dune: Awakening PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e gelecek | S. Oyun şu anda Steam İstek ListesiDeneme abonelikleri artık yayında Resmi internet sitesi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.