Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sonic Frontiers çıkış tarihi sızdırıldı, açık dünya artık hızlı görünüyor

Sonic Frontiers çıkış tarihi sızdırıldı, açık dünya artık hızlı görünüyor

Sonic, Sonic Frontiers'da bir ormanın içinden geçiyor.

ekran görüntüsü: Sega / Kotaku

Erken tatlar ses sınırları Yayınlanabilir bir durumdan uzak bir açık dünya aksiyon oyununa atıfta bulundu. Ancak Sega’dan görünüşte istenmeyen bir açıklamaya inanılacaksa, yakında gelecek: 8 Kasım 2022, ufuktaki en yoğun yayın temposunun tam ortasında.

ses sınırlarıVe ilk duyuruldu 2021 Oyun Ödülleri sırasında, mavi kirpinin açık dünyaya ilk adımıydı. Ve geniş çim alanları. Terk edilmiş, antik kalıntılar. yüksek sesli müzik. sınır rastlamak Benim sesim Tarafından dizayn edilmiştir vahşi nefes Kontrol listesi. Başlangıçta 2022’nin sonları için bir çıkış tarihi belirlendi, Bu yaz önizleme Nasıl hissetmediğini eleştirin Benim sesim Oyun (başka bir deyişle, atlıkarınca yoktur). Fikir birliği, aşağı yukarı, temelde şuydu: Bu şeyin fırında daha fazla zamana ihtiyacı var. Boş hissetmek, atalarını tanımlayan cesareti yakalayamamak, (bazılarını) oynamak için böyle bir patlama yaptı.

Devamını oku: ses sınırları Dave, olumsuz geri bildirimin, insanların “anlamadığı” için olduğunu söylüyor

Fırında daha fazla zaman kesinlikle son şey gibi görünüyor ses sınırları alacak. Oyun, oyunun ana başlıklarından biri olarak belirlendi. Gamescom Açılış Gecesi Canlı Bugünancak olaydan önce, görünüşe göre Sega istemeden yapmış Bir Japon TV reklamı yayınladı 8 Kasım 2022 için belirlenen çıkış tarihi ses sınırları. Daha önce de onaylandığı gibi PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch ve PC’de piyasaya sürülecek.

Kısa bir süre sonra reklamın kendisi gizli olarak ayarlandı, ancak daha önce birden fazla bağlı olmayan hesaptan alınıp yeniden yüklendi. Kısa – sadece 30 saniye uzunluğunda – ama daha çok “bir Benim sesim Oyun, doğal ortamlarda sonik yırtılmayı gösteren önceki görüntülerden: bir orman, mekanik bir köprü, dağ geçidi duvarları. Klibin sonunda, Sonic bir yokuşa tırmanıp gözlerini dikerek bakarken, genellikle tel ile ilişkilendirilen gevrek gitar doruğa ulaşır. bir dağ silsilesinden aşağı (Bunlar Putu Karşılaştırmalar gerçekten uygundu.)

A representative for Sega did not respond to a request for comment in time for publication.

If the leak turns out to be true, Sonic Frontiers is landing during Yılın en yoğun yayın akışı. Yaklaşık bir hafta önce, WB Games piyasaya sürülecek Gotham Şövalyeleri, DC anti-kahramanlarına dayanan bir ortak açık dünya aksiyon oyunu. Hemen ardından bir dosya Görev çağrısı Oyun. ses sınırları kendisi ile çıkış tarihini paylaşacak kafatası ve kemiklerUbisoft’un defalarca ertelenen bilgisayar korsanlığı oyunu (kızlık soyadı ve doktrin katili Sony’nin bu yılın merakla beklenen oyununu piyasaya sürmesinden sadece bir gün önce piyasaya sürülen spinoff): Savaş Tanrısı Ragnarok. Ve elbette, on gün sonra, sezonun genel ama garantili satış gücünü görüyoruz: kızıl pokemon Ve Menekşe.

Bu yaz başlarında, IGN Bir dizi videoyu oynatın Daha fazlasını keşfedin ses sınırları, savaşın nasıl çalıştığı ve açık dünyanın nasıl oynadığı dahil. Seri, oyun görüntüsüne yardımcı olmadı. Sonic Team’i yöneten Sega’dan Takashi Izuka, taraftarlardan Sega’ya maçı erteleme çağrıları da dahil olmak üzere bir tepki dalgasının ardından eleştiriye hitap etti.

Iizuka, “Bu gerçekten şaşırtıcı değil” dedi. VGC bir röportajda. “Herkesin gördükleri videolarla bir şekilde etkileşime girdiğinin farkındayız ve bu yeni oyunun ne olduğunu anlamadıkları için zaten bildikleri diğer oyunlarla karşılaştırıyorlar.”

READ  Soulslikes kolay yerleştirmeye ve bu zor kuruluma ihtiyaç duyar