Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durg Warden of Leaders, en iyi oyunu ve ESPN’nin spor merkezi

Bir futbolcu, adının “Spor Merkezi” denildiğini duyduğunda, aslında iyi ya da kötü yapmış demektir.

Geçen Pazar, Kansas City Chiefs’in İkinci Yıllık Savunma Manevrası Tershan Warden Kutladı ESPN İyi bir oyun için göster. sözünü kesti Washington futbol takımı Dördüncü çeyrekte oyun kurucu Taylor Heinke 2:41 kala Washington, son saniyenin tekrar gelebileceğine dair umut kalıntılarını söndürdü.

Çabaları için, Muhafız’a bir göz atıldı. ESPN’ler En iyi 10 listesi; Günün 3 numaralı oyunuydu.

Gardiyan Çarşamba günü, “Bunu hep hayal ettin,” dedi. “Muhtemelen asla görülmeyeceğini düşündüm, ama onu elde etmek her zaman iyidir.

Fotoğraf Mitchell Layton / Getty Images

durdurma

Testten önce Chiefs, futbol maçının ikinci yarısında Washington’a 31-13 üstünlük sağlayarak patladı. Savunma iyi oynadı ve Washington’u devre arasında golsüz tutmayı başardı. Bir durağa daha ihtiyaçları vardı.

İlkler üç puan huzurundaydı. Heinrich birkaç iyi oyunu bir araya getirebilse de, geri dönmek için çok az zaman vardı.

Liderlerin taraftarları, herhangi bir zamanda ikinci aşamada bir yanlış iletişim olabileceğinden ve Washington Yayıncılarının 75 yarda gol yolunda yanlara gideceğinden endişeliydi.

Bu oyunda, liderler 2-3 ve kendi bölümlerinde sonuncuydu ve NFL’deki en kötü sıralamaya sahiplerdi. Başarıya ihtiyaçları vardı.

Başka bir açıdan oyun burada:

Heinke topu kırdı ve hemen Chiefs’in 2. kapakta oynadığını fark etti, defans oyuncusu Ben Neyman çeyrek finalleri gözetliyor. Heinike’nin ilk okuması, alıcısını soldaki yuvadan okudu, ancak liderliği şeflerin ikincil seviyesine indirerek iyi bir iş çıkardı. Heinke, arka plandan sızarken bakışlarını hızla Jedi Mexican’e çevirdi.

Heinike topu serbest bıraktığında, Meksikalı açık görünüyordu, ama bir anda, gardiyan elini kaldırdı, topu yere vurdu, sağ eliyle iki elini omzuna dayadı ve aşağı indi. durdurma

“Geldiğini gördüm,” dedi, “hep onun check-down’ı olarak geri kaçmaktan bahsediyorduk, bu yüzden geldiğini gördüğümde, aşağı kaydırmak istedim, ama fazla ısınmadı. Topu giydim. Vurulduğunda gerçekten öyle olduğunu hissettim, bu yüzden kafasına koydum ve sonra iki elimi alır almaz bırakmadım.

Kansas City savunması, maçı bitirmek için rakibinin kapısını çaldı – ilk oyun hayranlarının beklediği ilk şey.


İleriye dönük

Şefler, bu Pazar yüzleşmek için güneye giderken onlar için işleri azalttı Tennessee Titanları, Derrick Henry’de NFL’nin önde gelen koşucularından biri tarafından yönetiliyor. Henry’yi neyin durduracağı sorulduğunda, Muhafız Titanların “makineyi öldürme” hücumunu denemeleri gerektiğini söyledi.

Henry’ye yapılan saldırı sorulduğunda, gardiyan “tabii ki top için 11” dedi. “İkinci seviyeye gelmeyeceğinden önceden emin olun, çünkü hızını arttırdığını gördüğünüzde, o ikinci seviyede gerçekten tehlikeli hale geliyor, o yüzden içeri gelin ve onu bıçakla durdurmaya çalışın ve orada tutun.

“O iyi bir oyuncu ve iyi oyuncular iyi oyunlar çıkaracak ama biz de bunu yapmaya çalışıyoruz.

READ  Oklahoma Sooners-Kansas State Wildcats Gameday: Radar Altında