Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durgan Ade, Park-Durk ilişkilerini güçlendirmek için bir Türkçe YouTube mesajı yayınlıyor.

Türk YouTuber Durgan Ade, Urduca dünyaya Türkiye ve kültürü hakkında konuşuyor. Onun iki ülke arasındaki ilişkileri güçlendirecek bir köprü olması umulmaktadır.

26 yaşındaki YouTube eski hesabının çeyrek milyondan fazla abonesi var. Bunun dışında videoları sadece birkaç ayda binlerce kez izlendi.

daha fazla oku: Kanadalı YouTuber Rosie Gabriel, Pakistan’da kalıcı olarak kalmaya karar verdi

“Pakistan’a gittiğimde Türk takipçilerim için promosyon ürünleri oluşturuyorum” diye açıkladı. Kendilerini kardeş sanan iki ülke olan Türkiye ile Pakistan arasında kültür elçisi olarak görev yapmak istiyorum. Çok güzel geri dönüşler alıyorum ve bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

Yakın Türk-Pakistan ilişkilerinin bir sonucu olarak iki ülke halkları birbirlerinin topraklarında karşılanmaktadır. Bu, Audrey’nin de bundan faydalandığını açıkça ortaya koyuyor.

daha fazla oku: Videoyu izleyin: Endonezyalı YouTuber, Akshay Kumar’ın Suryavanshi şarkısı Naja ile dans ediyor

Türk olmanın bana avantaj sağladığını hep hissettim” dedi. “Pakistan’a gidip Türküm dersen, seni gönülden kucaklarlar. Fırsat bulursam Pakistan’a döneceğim. O ekledi.

Pakistan’ın Lahore kentindeki Punjab Üniversitesi’nden mezun oldu. Ade, düşük maliyetli eğitimi nedeniyle çalışmaları için Pakistan’ı seçtiğini söyledi. O başlangıçta kültür tarafından şok oldu. Ancak, kısa süre sonra içine düşmeye başladı ve şimdi onu da kaybediyor.

READ  John Turk'ün son kitabı Kenya'yı ve büyük soruları araştırıyor - The Free Press