Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Durk, Burrell’s Stewart’a geçici müdür olarak atandı; Ortaokul Müdürlerinin Terfisi

Durk, Burrell’s Stewart’a geçici müdür olarak atandı;  Ortaokul Müdürlerinin Terfisi

Bir Burrell Okul Bölgesi yöneticisi, okulun son yılında Stewart İlköğretim Okulu’nun müdürü olarak göreve başlayacak.

Burrell’in müfredat ve geliştirme direktörü Autumn Turk, okul müdürlerinin Salı günü yaptığı oylamayla 2024-25 öğretim yılı için Stewart’ın geçici şansölyesi seçildi.

Müfettiş Shannon Wagner, “Bir yıl boyunca her iki işi de yapacak” dedi.

1 Temmuz’dan itibaren görevi üstlenecek olan Türk, yıllık 113 bin dolarlık maaşına ek olarak aylık 2 bin 500 dolar maaş alacak. Wagner, iki işin bölgede yaklaşık 50.000 dolar tasarruf sağlayacağını söyledi.

Turk’e yorum yapılmadı.

Türk, 94 yıllık okulun tarihindeki son müdür olabilir.

Burrell Salı günü saat 18.00’de Stewart’ta binanın potansiyel kapanmasıyla ilgili yorum almak üzere halka açık bir duruşma düzenleyecek. Yöneticiler, azalan kayıtlar ve yüksek onarım maliyetleri nedeniyle binanın kapatılmasını önerdi.

Bölge, Salı günü saat 16.00’da duruşmadan önce halkın geçmesi için binayı açıyor.

Eski Stewart müdürü Brian Ferra, Mayıs ayında bölgenin atletizm ve inşaat operasyonları müdürü seçildi. Hareket, görevinden ayrılan atletik direktörün Burrell dışında başka bir işe girmesi ve bölgenin bir çalışanı işten çıkarması üzerine geldi. Bu, bölgede yaklaşık 140.000 dolar tasarruf sağlıyor.

Yönetmenler Charles A. Huston Ortaokulu ayrıca iki yöneticiyi terfi ettirdi. Travis Welch, yıllık 103.000 dolarlık maaş artışıyla Houston’ın ilk beş oyuncusu olacak. Krista Pisano, yıllık 90.000 dolar karşılığında öğrenci dekanlığından Huston’ın rektör yardımcılığına terfi edecek.

Kellen Stepler, Allegheny Vadisi ve Burrell okul bölgeleri ve çevredeki bölgeleri kapsayan bir TripLive muhabiridir. Trip’e Nisan 2023’te katıldı. Kendisine [email protected] adresinden ulaşılabilir.

READ  Anatolu Anonim Türk Sigorta Şirketi : 27.03.2023 Tarihli Genel Kurul Toplantı Tutanağı