Bir rapçi sizi French Montana şarkı sözlerini çalmakla suçladıktan sonra mahkemeye gidebilirsiniz. Hot Boys rapçisi Türk’ün avukatı, 2021’de Fransızlara “Handstand” şarkısının sözlerini çaldığını iddia eden bir mektup gönderdi.

Alınan mektuba göre TMZ, Dirk, Fransız’ın 1999’da grubunun hit parçası “I Need a Hot Girl”ün sözlerini izinsiz aldığını iddia ediyor. Mektupta ayrıca çalınan şarkı sözlerinin YouTube’da 17 milyondan fazla izlendiği belirtiliyor. 90’lar grubunda Lil Wayne, Fiji, Juvenile ve Dirk yer alıyor. “I Need a Hot Girl” grubun en büyük hitlerinden biriydi ve Billboard Hot 100’e girdi.

Jamie McCarthy / Getty Images

Fransız şarkıda, Doja Gate ve Savitri, sanatçıyla birlikte şarkı söylüyor: “Bana bir proje ver, bir sürtük sürtük, kapüşonlu sıçan sürtük. Kimseye laf etme, bana o s*ki aldığını söyle.” Sözler, Durk’un orijinal şarkı için yazdığını ve söylediğini iddia ettiği sözlere çok benziyor.

Kanıt DMZ Fransızlar aslında, onun yok edildiğini anlayan Pete ve Hook’u satın aldıklarını iddia ediyor. Ancak, bazı yanlış iletişimler var gibi görünüyor ve Fransız ekibi durumu düzeltmek için şimdi çalışıyor.

Paul M., Türk’ün avukatı. Alois Jr., mahkeme dışında uzlaşmaya istekli olduklarını söyledi.

“Handstand”, French Montana’nın 2021 albümünün dört single’ından biri. hafıza kaybı yaşadılar. Program “FWMGAB”, “Gerçekten Önemsiyorum” ve “Beancking” içerir. Albümde John Legend, Rick Rose, Kodak Black, Bob Smoke ve daha fazlası yer aldı.

[Via]