Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

J.Fragrances’ın en son Baghdurg işbirliği, yıldızların ve kokuların en iyi karışımını getiriyor

İkonik drama dizisinin büyük başarısının ardından Türk yıldızlarına artan sevginin bir sonucu olarak Erdukrul, J.Fragrances, Durgat ve Pamsi’den Türk süperstarları Cengiz Goskun ve Nourette Sonmas anısına Karaçi’deki Vali Konağı’nda yıldızlarla dolu bir toplantıya ev sahipliği yaptı.

Türk temasına dayanan etkinlik, 5 Kasım’da gerçekleşti ve sunucu / şarkıcı Tipu Sharif’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

J. Fragrance, Warrior ve Defender’ın en yeni kokusu uluslararası alanda tanınmaktadır. İki büyük Türk ünlüsü Cengiz Coşkun ve Nurettin Sönmez ile ortaklaşa yaratılan iki parfüm, benzersiz ürün tasarımları ve güçlü kokularıyla kısa sürede başarıya ulaştı.

Ortaklık Pakistan’da yılın en büyük lansmanı seçildi ve J. Fragrances’ın adını sadece Cengiz Coşkun ve Nurettin Sönmez’i Pakistan’a getiren, J.’nin tanıtım fırsatını artırmakla kalmayıp aynı zamanda Pak-Türkiye ilişkilerini de geliştiren bir marka olarak aldı. .

Etkinlikte bir soru-cevap oturumu yer aldı ve bu sırada J. Almira’nın Genel Müdürü Bay Sohail Hameed Khan, işbirliğiyle ilgili duygularını paylaştı.

“Türkiye’nin en büyük 2 yıldızının imzasıyla koku salımında işbirliği yapmak kesinlikle cesur bir adım, ancak Pakistan-Türkiye ilişkisini geliştirmede çok önemli bir rol oynadı ve aynı zamanda markamız J. Fragrance için de büyük bir fırsat. Hamid Khan, uluslararası varlığımızı kurmak ve genişletmek için dedi.

Türk süperstarları Cengiz Kozkun ve Noretin Sonmas, işbirliği hakkında benzer duyguları paylaştı.

Aynı zamanda Nourette Sonmas’ı en iyi denizaşırı turlarından biri olarak gören Cengiz Goskun, “Pakistan halkından gördüğüm sevgi ve misafirperverlik nedeniyle Pakistan’a gitme deneyimim çok büyüktü” dedi. Erdukrul பம்சியாக.

Çekimlerle ilgili konuşan Cengiz Gökşun, bunun ilginç bir deneyim olduğunu söyledi.

“İlginç bir çekim çünkü yeni bir dizi çekiyormuşuz gibi hissettik, kimse bunun bir parfümü tanıtmak için olduğunu tahmin edemezdi.

READ  Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı : 2022 - 2. Çeyrek Kazanç Çağrı Sunumu

Warrior kokusu, balta şeklindeki türünün tek örneği şişe tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Şişe, değerini otomatik olarak artıran koleksiyonluktan daha iyi çalışır. Hem koku hem de ürün tasarımı, bağlı olduğu karakterin kişiliğini mükemmel bir şekilde yansıtır.

Defender kokusu, Neurot’un bilinen sonmasesiyle aynı kişiliği yansıtır.

Nurettin Sönmez tecrübesini şöyle paylaştı: “Kokusunu çok beğendim, beklentilerimi aştı. Ürün tasarımı da çok güçlüydü. .

Etkinliğin öne çıkan birçok olayı arasında, Başbakan Imran Khan ve Mahira Khan, Wasim Akram ve Humayun Saeed gibi ünlülerin zihinlerini okuyan tanınmış bir gizemli aktör olan Zaheer Khan’ın yüz okuma oturumu vardı.

Etkinliğe medyanın önde gelen isimleri ile siyasi ve sosyal çevrelerden çok sayıda önemli isim katıldı.