Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

EA, Apex Legends Mobile’ı kapatıyor ve geri ödeme yok

EA, Apex Legends Mobile’ı kapatıyor ve geri ödeme yok

Apex Efsaneleri Geliştirici Respawn Entertainment, birinci yıl dönümüne birkaç hafta kala, 1 Mayıs’ta oyunun mobil sürümünün tüm bölgelerde kullanımdan kaldırılacağını duyurdu. Bu, oyuncular için yeterince kötü bir haber değilmiş gibi, oyun bittiğinde satın aldıkları herhangi bir öğe veya eklentinin de görüneceğini söyledi. Apex Legends Mobil. EA, değişiklikle ilgili haberleri 2020 mali yılının üçüncü çeyreğine ilişkin kazanç sonuçlarının bir parçası olarak paylaştı.

a son Haberler şirketin %100’ü kapatmayı bir “geliştirme ortağı” ile varılan “karşılıklı bir karar” olarak nitelendirdi; Apex Legends Mobil Respawn tarafından geliştirildi, Tencent’in Işık Hızı ve Kuantum Stüdyolarıaynı zamanda taşınabilir bağlantı noktasını da yöneten pubg. Respawn’ın gönderisi bu gözlemi yineliyor ancak “Güçlü bir başlangıçtan sonra, Apex Legends Mobile için içerik hattı kalite, miktar ve ritim açısından bu çıtayı düşürmeye başladı” iddiasıyla başlıyor.

Lansmanından bu yana, Apex Legends Mobil Mevcut Efsaneler için ek yetenekler, yeni oyun modları ve mobil cihazlara özel bir çift Efsane, Fade ve Rhapsody ile oyuncuların tam oyunda görmek isteyeceği modları ekleme konusunda bir üne sahiptir.

Salı günü 16:00 ET’den itibaren artık oyunda gerçek parayla ürün satın alamayacaksınız ve oyun uygulama mağazalarından da çekilecek. Resmi olarak 1 Mayıs’ta 19:00 ET’de kapanacak.

Ancak EA, “EA Kullanıcı Sözleşmesinin şartlarına göre” gerçek parayla yapılan satın alımlar için herhangi bir geri ödeme sunmaz. Şirket talimatlarda yazdı. Bu, oyuna para yatıran insanlara bir tokat gibi gelebilir ve geliştirici Iron Galaxy, oyunculara oyun içi satın alımları için geri ödeme teklif ettiğinde EA’dan özellikle kabadayı görünüyor. anormallik Önceki Az önce o oyunun kapandığını duyurdu.

Ancak, görünüşe göre bir tür form olabilir. doruk gelecekte mobilde. EA’nın kazanç çağrısında CEO Andrew Wilson, EA ve geliştirme ortağının oyunun bu “versiyonunu” iptal etmeyi seçtiklerini ve şirketin “bağlantılı Apex mobil deneyimini gelecekte yeniden tasarlamayı planladığını” söyledi. Görüşmenin ilerleyen saatlerinde Wilson, mobilin “gelecekteki büyüme trendi” olacağını ekledi. doruk franchise.

READ  Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5, Samsung'un kendi kendine onarım programına eklendi

EA ayrıca planındaki geliştirmeyi durdurdu savaş alanı Nisan 2021’de duyurduğu mobil oyun. “Sektörün gelişimi ve derinden bağlantılı bir ağ oluşturma stratejimiz göz önüne alındığında savaş alanı Ekosistem şekillendi ve seriye yönelik vizyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek ve oyuncularımızın beklentilerini karşılamak için mevcut trendi geliştirmeye karar verdik.” web sitesinde bir haber gönderisinde yazdı.

Şirket bir dizi değişiklik yaptı savaş alanı kötü çıkışından sonra franchise savaş alanı 2042, serinin başına Respawn başkanı Vince Zampella’nın getirilmesi ve yeni bir stüdyo olan Ridgeline Games’in çalışmalarında yeni bir anlatı kampanyasının duyurulması dahil. “Gelişim için çok çalışıyoruz savaş alanı 2042Geleceğimiz için hala ön prodüksiyon aşamasındayız. savaş alanı Uzmanlığımız dünyanın dört bir yanındaki stüdyolarımızda,” dedi EA yaptığı paylaşımda.

Ayrıca “Derin Bağlantılı” konusuna bir kez daha dikkatinizi çekmek isterim. savaş alanı EA Post’tan dil “ekosistem”. Şirketin kazanç çağrısına göre, EA’nın mobil stratejisi şu şekilde görünüyor: savaş alanı Ve doruk Bu serilerdeki diğer oyunlara ileride bağlanacaklar.

“Mobil pazarına baktığımızda, en büyük başarıyı yakalayan en büyük yeni lansmanlar, mobil cihazlarla yakından ilgili olanlardır. [a] Wilson, “Daha geniş bir franchise” dedi. “Her zaman çapraz geçiş yoktur, ancak kesinlikle çapraz ilerleme ve birleşik bir topluluğun ve tek bir birleşik oyun deneyiminin parçası olma duygusu vardır.”

ve adanmış savaş alanıWilson, şirketin “daha geniş franchise stratejisi hakkında gerçekten düşünmesine ve liderliğin yeniden tasarlanmış bir oyun etrafında gerçek bir platformlar arası oyun deneyimi oluşturmasına izin vermesine” izin vermek için oyun üzerindeki çalışmalarını duraklattığını söyledi. savaş alanı gelecekte.”

Salı günü, şirket ayrıca erteleneceğini duyurdu. Yıldız Savaşları Jedi: Survivor Mart’tan Nisan’a kadar. Ve kazanç görüşmesinde, COO Laura Mele öyle dedi Yüzüklerin Efendisi: Orta Dünya KahramanlarıEA’nın yakında çıkacak olan mobil oyunu Piyango Universe, bu yıl piyasaya sürülecek.

READ  AMD Ryzen CPU'lar geçen ay Intel'in Alder Lake CPU'larından daha fazlasını sattı ve Almanya'da güçlü DIY pazar payına sahip olmaya devam etti.

31 Ocak 18:32 ET’de güncellendiEklendi: EA’nın kazanç çağrısından daha fazla ayrıntı.