Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Eagles’tan Sean Desai, savunmanın sorunları çözeceğinden neden emin olduğunu açıklıyor – NBC Sports Philadelphia

Eagles’tan Sean Desai, savunmanın sorunları çözeceğinden neden emin olduğunu açıklıyor – NBC Sports Philadelphia

Kartalların savunması son zamanlarda pek iyi değil ancak savunma koordinatörü Sean Desai işleri tersine çevirebileceklerinden emin.

Çarşamba günü, Eagles’ın biraz kuşatılmış birinci sınıf koordinatörüne, biriminin son haftalarda başına bela olan bazı sorunları çözebileceğinden neden emin olduğu soruldu.

Desai, “Binadaki insanları tanıyorum” dedi. “Sahip olduğumuz kültürü, sahip olduğumuz personeli, savunmadaki liderlerimizi biliyorum. Herkes önümüzdeki fırsattan heyecan duyuyor.”

“Harika olan şey şu ki hâlâ ulaşacak tüm hedeflerimiz var. Buna gerçekten güvenmeliyiz. Geçmişimizden ders alıyoruz. Geçmişteki iyi ve kötü. Daha sonra ilerlemeli ve tüm sorumluluklarımızı üstlenmeliyiz. ve roller ve bunlarda ustalaşın.”

Kartallar Kasım ayının sonlarında tempoyu koruyup Bills’i yenmeyi başarmış olsa da, Kartalların savunması zorlu bir üç maçın ardından çıkıyor. Son üç haftada Kartallar 109 sayı (36.3) ve 1.355 hücum yardasından (451.7) vazgeçti.

Bu pek iyi değil.

Performanslarını daha ayrıntılı olarak incelerseniz bazı spesifik endişe verici alanlar olduğunu görürsünüz:

Durumsal çatışmalar

Eagles antrenörü Nick Sirianni her zaman durumsal futbol oynuyor ve savunması bazı önemli alanlarda zayıftı.

Desai, “Doğru zamanda olmadığımızı düşünüyorum” dedi. “Sahadan çıkmamız gerektiğinde sahadan çıkamadık. Evet, üçüncü mağlup ve durumsal futbolda, kırmızı bölgede üçüncü mağlupta daha iyi olmalıyız. Bu bizim korkutucu şeyimiz oldu. Ben’ sana yalan söylemeyeceğim. Bu Topuk’tu.” Şimdi Aşilimiz.

Kartalların geliştirmesi gereken en bariz alan üçüncü mağlubiyet. NFL’deki en kötü üçüncü sayı savunmasına sahipler ve sezondaki üçüncü yenilgilerinin %48,1’inde dönüşümden vazgeçiyorlar. Ancak son üç maçta durum çok daha kötüydü; üçüncü yenilgilerinin %61,2’sinde dönüşümden vazgeçtiler.

Kartallar kırmızı bölgede de çok kötüydü. NFL’deki en kötü üçüncü kırmızı bölge savunmasına sahipler ve 20 yarda çizgisi içindeki yolculuklarda %70,5’lik touchdown’dan vazgeçiyorlar. Son üç haftada Kartallar, takımların kırmızı bölgeye girmesine izin verdiği 12 seferin 11’inde touchdown’dan vazgeçti.

READ  Tom Coughlin, Mike Shanahan Hall of Fame yarı finalistleri arasında

Desai, “Nereye gittiğimiz konusunda kendimi gerçekten iyi hissediyorum” dedi. “Planlama sürecimizin bu duruma girmesi, oyuncularımızın bu duruma girme zihniyeti ve oyuncuları bunları kazanmak için doğru pozisyonlara yerleştirebilmemiz konusunda gerçekten çok iyi hissediyorum.

“Yine yılın başlarında çok sayıda üçüncü yenilgi kazandık. Bu sene bunu başaramadık. Bu savunma olarak bize zarar veriyor. Oyunlarımızı artırıyor. Ama takım olarak bize zarar veriyor. Bizim işimiz Savunmanın amacı, topu mümkün olan en kısa sürede hücuma geri döndürmek ve bunu yeterince etkili bir şekilde yapabiliriz.

Paket servis eksik

Kartallar sadece degaj yapmaya zorlamakla kalmadı, aynı zamanda herhangi bir top kaybına da zorlamadı, bu da birçok uzun sürüşten vazgeçtikleri anlamına geliyor.

Kartallar, NFL’de paket servislerde 21., müdahalelerde ise 29. sırada yer alıyor. Tüm sezon boyunca sadece altı kez müdahale ettiler. Kartallar sonunda Kovboylara karşı büyük bir başarısızlığa uğradı ancak son iki mağlubiyette müdahale edemedi.

Bu sezon Darius Slay ve Reid Blankenship’in ikişer, James Bradberry ve Kevin Byard’ın ise birer kez müdahalesi var. Bu kadar.

Salı günü Desai’ye, müdahalelerin şansa bağlı bir istatistik mi yoksa planın bir işlevi mi olduğu soruldu.

“Belki de hepsinden biraz var” dedi Desai. “Tecrübelerime göre muhtemelen hepsinden biraz var. Bence değerlendirmediğimiz bazı fırsatlar vardı ve bunların bazıları kesinlikle oyuncuların topu daha iyi görebilecekleri ve daha iyi yerlerde bulunabilecekleri planla ilgili şeyler. topla oyun oynayın. Bazı topların etrafında dönüp bunu yapmanız gerekir.”

“Yani bence bu, bunların hepsinin birleşiminden kaynaklanıyor ve eğilmeye devam etmeli ve o topu havada yakalamanın yollarını bulmalıyız. Mücadele etme ve topu düşürmeye zorlama açısından iyi bir iş çıkardık, bu yüzden başardık.” Bu şekilde telafi etmek için. [Fletcher Cox] Onun da oyunda çok büyük bir yeteneği vardı. Orada gerçekten iyiydi. Müdahaleler konusunda öğrenmeye devam etmeli ve oyuncularımızı oyun oynayabilecek pozisyonlara yerleştirmenin yollarını bulmalıyız.

READ  Daniel Hudson sezon sonunda ön çapraz bağ sakatlığı yaşıyor

Geçen sezon Eagles, NFL’de toplam pas sayısında (27) beşinci ve ayrıca müdahalelerde (17) beşinci sırada yer aldı. Güvenlik CJ Gardner Johnson geçen sezon altı kez müdahale etti; bu, Eagles’ın takım olarak 2023’te 13 maça çıkardığı en fazla müdahaleydi.

Oyna ve davet et

Sirianni Salı günü Desai’ye olan güvenini dile getirirken, Desai savunma sorunlarının bazılarının sorumluluğunu üstlendi.

Desai Çarşamba günü her şeyin oyun çağrılarıyla başladığını söyledi. Bu her şeyin onunla başladığı anlamına geliyor. Ve yeterince iyi değildi.

Bu haftanın başında bir hayran, NovaCare kompleksinin önünde “Sean Desai’yi Ateşleyin” pankartı tutarak duruyordu. Bu, Kartalları çok mutlu etmemiş olsa da, savunma koordinatörüne yönelik eleştiriler kesinlikle haklı. Bu savunmanın yeteneği biraz eksik olabilir ancak Desai artık bu sezonun başında olduğu gibi onlardan en iyi şekilde yararlanamıyor.

Yani bu eleştiriyi anlıyor.

Desai, “Bu işin bir parçası. Eleştiri her zaman olacak” dedi. “Bu sezonun her haftasına dönersek, oyunda olan farklı şeylere dayalı eleştiriler vardı. Bazı oyunları istediğimiz performans veya seviyede değil, bizim sahip olduğumuz şekilde oynadığınızda, bu büyüyecek ve büyüyecektir. Anladım. bu iyi. Herkes, hayranlar, arkadaşlar, herkesin kendi fikrine hakkı var. Yapmamız gereken şey birbirimize yaslanmak ve gerçekten sürecimize ve daha iyiye odaklanmak.

“Günün sonunda, bizim istediğimizden bu şehirdeki herkesin istediği şeye kadar kazanmak, öyle değil mi? Ve bizi olduğumuz yere getirecek kazanmanın yollarını bulduk. Olmak istediğimiz yerde değiliz. Biz Olmak istediğimiz yere ulaşmak için hâlâ büyüyoruz. “Bunu yapmak ve hedeflerimize ulaşmak için birlikte çalışmak konusunda kendimizi iyi hissediyoruz.”

Podcast’lerinizi aldığınız her yerde Eagle Eye’a abone olun:
Apple Podcast’i | Youtube müzik | Spotify | dikiş | Sanat19 | RSS | YouTube’da izle

READ  Fantezi Futbol Sıralaması 13. Hafta: Uyuyanlar, Beklentiler, Başlangıçlar, Oturmalar | Zack Moss, Rashi Rice ve diğerleri