Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Easton Oliverson: Küçükler Ligi World Series oyuncusu görüşünü sınırlayan şişkinliğe sahip

Easton Oliverson: Küçükler Ligi World Series oyuncusu görüşünü sınırlayan şişkinliğe sahip
Doktorlar, ebeveynlere 12 yaşındaki Easton “Tank Oliverson” un yüzündeki şişliğin arttığını söyledi, Instagram hesabına göre İyileşmesiyle ilgili güncellemeler sağlamaya hazırlanın.

Gönderide, “Yüzündeki şişlik arttı ve doktorlar ailesine daha da kötüleşeceğini söylediler” dedi. “Bu, Easton’ın görme yeteneğini sınırladı ve onun için benzersiz bir meydan okuma yarattı. Easton’ın yolculuğunda sayısız mucize görmüş olsak da (ve hala öyle), o hala bugünkü gibi zorlu anlarla karşı karşıya.”

“Her şeye rağmen, konuştuğu herkese onları sevdiğini söylemeye devam ediyor. Şikayet etmek yerine sevgisini ifade etmeyi seçti. Easton gerçekten böyle bir çocuk ve bu yüzden onun geleceğini biliyoruz. Bu büyük bir güçle. Lütfen dua etmeye devam edin. Dostumuz için. Hepinizi seviyoruz!!”

Yayın ayrıca, dağlık kıyafeti giymiş Oliverson’ın Cuma günkü ekibi ile Tennessee’nin Nolensville Küçük Ligi arasındaki maçını hastane odasından izleyebildiğini belirtti.

Gönderide, “Bu onun için çok duygusal bir akşamdı.”

Oliverson, Pazartesi sabahı erken saatlerde Williamsport, Pennsylvania’daki oyuncuların yatakhanesindeki ranzadan düştükten sonra kafatası kırığı geçirdi. Takımı, Utah Snow Canyon Little League, California’da bölgesel bir şampiyonluk kazandıktan sonra Williamsport’a bir gezi yaptı.

Durumu ağır olan genç atlet, hava yoluyla çocuk hastanesine kaldırıldı. Onun babası CNN’e “hayatı için savaştığını” söyledi. Doktorlar ölüme sadece 30 dakika uzaklıkta olduğunu söylüyorlar. Ameliyat oldu ve tıbbi komaya alındı.

Takip eden günlerde, Oliverson, “mucizelerfortank” Instagram hesabında belgelendiği gibi, iyileşme yolunda dikkate değer adımlar attı. Çarşamba günü artık uyuşturulmamıştı ve Perşembe günü yoğun bakım ünitesinden çıktı ve kendi kendini besleyebildi.

Little Leaguer, ülkenin dört bir yanından büyük bir destek aldı. Cumartesi günü, Tampa Bay Rays beyzbol takımının menajeri Kevin Cash, Oliverson’a dürüst bir mesaj gönderdi.

Cash, Mirasfortank’ta paylaştığı bir Instagram videosunda, “İlerlemenize ayak uyduruyoruz ve Florida’da hiç tanımadığınız, sizi gerçekten seven hayranlarınız olduğunu bilmenizi istedik” dedi. “Little League World Series’de oynama şansına sahip olduğum için ne kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum. Beyzbol hakkında insanları bir araya getiren bir şey var. Geniş bir aile gibi.”

READ  Kolej futbolu sıralaması: Birinci haftadan sonra ilk 25 B/R | Haberler, sonuçlar, önemli noktalar, istatistikler ve söylentiler

“Zaferleri kutlamak ve zor zamanlarda birbirimizi cesaretlendirmek için birbirimiz için buradayız. Tank, sana ve Snow Canyon Little League için olumlu düşünceler ve iyi dilekler gönderiyor… Haydi bunu Tank için yapalım.”

Yayın, mesaj için Radyoloji’ye teşekkür etti. “Bu içten mesajı gönderdiğiniz için raysbaseball’a teşekkür ederiz. Destek, Easton ve ailesi için dünya ve daha fazlası demektir!”

CNN’den Jason Hanna, Jason Carroll ve Caroline Song bu rapora katkıda bulundu.