Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kyrie Irving takas söylentileri: Nets, şimdi potansiyel bir anlaşmada kazanan bir oyuncu istiyor, sadece gelecekteki varlıklar değil, diyor rapor

Kyrie Irving takas söylentileri: Nets, şimdi potansiyel bir anlaşmada kazanan bir oyuncu istiyor, sadece gelecekteki varlıklar değil, diyor rapor

Bu haftanın başlarında yayınlanan NBA takvimi ve hepimiz sezonun nasıl sonuçlanacağını anlamaya çalışırken, tahminlerimizin üzerinde meşum ve sinir bozucu bir şekilde göze batan bir soru var: Diyelim ki, ne var? Brooklyn Ağları Açılış gecesinde menü nasıl olacak?

Kevin Durant’ın ticari talebi yakın zamanda ortadan kalkacak gibi görünmüyor ve Kyrie Irving söylentileri NBA Twitter dünyasında, genellikle Los Angeles Lakers Mevcut franchise ile favorisini kaybetmiş görünen kaleci için bir hedef hedef olarak.

Ortak bir potansiyel takas, benzer şekilde kutulu bir oyun kurucu Russell Westbrook karşılığında Lakers’a giden Irving’in yanı sıra Lakers’ın mevcut ilk tur draftlarından biri veya her ikisi (2027 ve 2029) içerir. Ancak, anlaşmanın yapılması için bu yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Nets, gelecekteki draft ve/veya genç oyuncular için seçim yapmak yerine, kadroya anında fayda sağlayabilecek yerleşik bir oyuncu arıyor. NBA muhabiri Mark Stein’e göre:

Kaynaklar, Nets’in şu anki pozisyonunun, anlaşmanın yalnızca gelecekteki varlıkları getirmesi durumunda Irving’i bir anlaşmaya göndermek istememeleri olduğunu söylüyor. Görünüşe göre, tüm kargaşaya rağmen Irving’den vazgeçmeleri karşılığında kazanan yetenekleri istiyorlar. aylarca ağları taradı.”

Kariyerinin bu noktasında Westbrook, yaygın olarak harcanabilir bir varlık olarak görülüyor ve hatta herhangi bir potansiyel anlaşmadan sonra bir devralma adayı olabilir – takımınızı desteklemek için getirdiğiniz biri değil.

Lakers’ın şu anda LeBron James ve Anthony Davis dışında imrenilen bir oyuncusu olmadığı için, Nets mevcut pozisyonunu korursa Irving’in Los Angeles’la anlaşmasını kolaylaştırmak için üçüncü bir takımın getirilmesi gerekecek. Stein ayrıca, Brooklyn’in Irving’in takas konseptinin, Durant için kadronun yapısını önemli ölçüde değiştiren bir anlaşmaya varması durumunda sallanabileceğini de belirtiyor.

Brooklyn, Durant’in pozisyonu konusunda inanılmaz sabırlıydı, bu yüzden Irving için hayal ettikleri senaryodan daha azını kabul edeceklerine inanmak için hiçbir sebep yok…en azından şimdilik. Lakers, sadece James iki yıllık bir uzatma imzaladıBu sezon inanılmaz derecede güçlü bir Batı Konferansı olması gereken bir yerde rekabet etmek istiyorlarsa kadrolarında büyük değişiklikler yapmaları gerekiyor.

Irving, yalnızca ikincil bir oyun kurucu olarak değil, aynı zamanda James ve Davis’in yanında çok ihtiyaç duyulan bir şutör olarak hizmet etme yeteneği göz önüne alındığında, LA’de mantıklı bir uyum gibi görünüyor. Ancak şimdilik Lakers, Nets’in Irving’in kalibresinde bir oyuncu için istediği şeye sahip değil gibi görünüyor.

READ  Vladimir Putin, Ukrayna'nın işgali nedeniyle judo unvanını elinden aldı