Mayıs 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Edmonton Oilers hemşiresi Darnell, Los Angeles Kings Philip Danault’a kafa attıktan sonra durdu

Edmonton Oilers hemşiresi Darnell, Los Angeles Kings Philip Danault'a kafa attıktan sonra durdu

Petrolcüler Savunması hemşire darnell Kings Center’da kafaya vurduğu için bir maç yasaklandı Philip DanaultNHL Çarşamba günü duyurdu.

Hemşire, Edmonton, Perşembe günü Los Angeles’a karşı 6. Oyunda Stanley Kupası Serisinin ilk turunda elenmekten kaçınmaya çalıştığında müsait olmayacak.

Nurse ve Danault arasındaki olay Salı günü Beşinci Oyunun ikinci periyodunun sonlarında meydana geldi. Los Angeles güç oyunundaydı ve hemşire, Oilers muhafızının önünde Danault ile yarışıyordu. Mike Smith. Smith bir kurtarma yaptığında, Hemşire vücudunu Danault’a doğrulttu ve kafasını ortasından yüzüne vurdu.

Bu, Hemşirelik mesleğinin ikinci askıya alınmasıdır – diğeri 2016’da suçlu kuralını ihlal ettiği için üç maç yasağıydı. Roma Pollack’ı. Bu, hemşireyi NHL’nin toplu iş sözleşmesi kapsamında mükerrer suçlu olarak nitelendirmez, ancak sezon sonrası eleme maçı için askıya alınması, normal sezonda bir maç için uzaklaştırma cezasından daha sert bir cezayı yansıtır.

Los Angeles 2-1’lik bir açıktan toparlandı ve 5. Oyundaki uzatma maçını 5-4 kazanarak yedi serinin en iyilerini 3-2’ye getirdi.

Yorum, Edmonton’ı 7. Maçı savunma şampiyonu olmadan zorlamaya çalıştığı için terk ediyor. Hemşire tüm Oilers’ı normal buz süresinde yönetti (maç başına ortalama 25:03) ve Edmonton’un 5’e 5 ve özel ekiplerdeki oyununun önemli bir parçası. Sezon sonu maçlarında ortalama 22 dakika oynuyor.

READ  Giants, Daniel Jones'un seçimine karar verdi