Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Ejderha Evi’ galası HBO Max’i çökertti, Network Points Amazon’a – The Hollywood Reporter

'Ejderha Evi' galası HBO Max'i çökertti, Network Points Amazon'a - The Hollywood Reporter

Ejderha Evi Zaten selefine kadar yaşıyor, Game of Thrones – Pazar günkü dizi galası, bir uygulamanın gösteriyi göstermek için çökmesine neden oldu.

HBO Aboneler, muhtemelen izleyici akınından kaynaklanan teknik sorunlar nedeniyle yaklaşan fantastik dramanın galasını izleyememekten şikayet etmek için Twitter’a gitti. DownDetector.com’a göre, çökme en az 3.000 izleyiciyi etkiledi.

Ancak bir HBO sözcüsü, sorunun Amazon cihazları aracılığıyla bağlanan izleyiciler arasında göründüğünü söylüyor.

Ejderha Evi Milyonlarca HBO Max abonesi bu akşam başarılı bir şekilde izlendi” dedi. “Fire TV cihazları aracılığıyla bağlanmaya çalışan, sorun yaşayan ve etkilenen kullanıcılar için bunları çözme sürecinde olan kullanıcıların küçük bir bölümünün farkındayız.”

Fire TV ile ilgili sorun biraz ironik olabilir çünkü Amazon bir sonraki fantastik dramayı yapıyor Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri – Göster birçoğu Ejderhabüyük rakip.

HBO’nun bağlantısıyla ilgili benzer zorluklar, son sezonlardaki ilk şovlarda daha önce de yaşanmıştı. Game of Thrones.

Ejderha Evi Olaylardan yaklaşık 200 yıl önce Westeros’u parçalayan iç savaşı anlatıyor. Game of Thrones. Daha fazla içeride, kamera arkası ayrıntıları için Ejderha EviGörürüz Hollywood MuhabiriDerinlemesine son kapak hikayesi: “içeri Ejderha Evi. “

READ  Wordle Today: İşte Wordle'ın 27 Temmuz için Cevabı ve İpuçları