Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Ejderha Evi” kafa kesme ve büyük bir yanlış anlaşılma ile biter

"Ejderha Evi" kafa kesme ve büyük bir yanlış anlaşılma ile biter

Uyarı: 8. Bölüm öncesinde spoiler içerir Ejderha Evi.

Dizinin 8. bölümünde gergin ve kafa karıştırıcı bir aile birleşimi oldu. Ejderha Evi “Gelgitlerin Efendisi” adlı tüm aile, bir sonraki Driftmark ustası ve Velaryon Hanesi’nin başkanının kim olacağına karar vermek için Westeros’ta toplanır. Tüm drama ve tartışmalar A’ya geldi kafaDeniz Yılanı’nın kardeşi Vaemond Velaryon, kimsenin söylememesi gereken bir şeyi söylediğinde.

Rhinera’nın oğullarının tahtın varisleri olmasına büyük ölçüde karşı olan Faymond, “Ve lanet olsun, bunun yüzünden bittiğini görmeyeceğim… Çocukları piç kurusu! Ve o bir fahişe!”

Kral Viserys, “Bunun için senin dilini alacağım,” dedi. Her ne kadar o ayağa kalkamadan iblis (kralın erkek kardeşi) Vamond’un kafasının üst yarısını temizleyerek “Dilini tutabilir” dedi.

Şeytan beklenmedik bir şekilde ve şok edici bir şekilde Faymond’un başını kesmişti. Ejderha Evi Hayranlar onun için yaşıyor, bu yüzden Twitter’da Daemon’u öven izleyicilerden çok sayıda yorum geldi:

Ancak bölümün Kral Viserys’in ölüm döşeğinde olmasıyla sona ermesiyle hayranların sevinci kısa sürdü, Alicent Prenses Rhaenyra’yı endişelendirdi ve ona Aegon I’in Buz ve Ateşin Şarkısı’nın “Prens Verdiği Prens” hakkındaki kehanetine inandığını söyledi. . “

Alicent’e Viserys diyor, sen olduğunu varsayarak Rhaenyra. “Sen teksin. Bunu yapmalısın.” Viserys’in zihninde Rhaenyra’ya inandığını söyler. o Krallığı birleştirecek ve Targaryen soyunu devam ettirecek olan odur. Ancak Aliscent, kralın onunla konuştuğuna inanır ve oğulları Aegon II’yi işaret ederek tahtın varisi olması gerektiğini söyler.

Kafa karıştırıcı görünüyor mu? Görünüşe göre gelecek haftaki bölüm ön izlemesinde görünen Aliscent, “Bana Egon’un kral olmasını istediğini söyledi.” Yani, küçük ama büyük bir yanlış anlaşılma, görünüşe göre önümüzdeki hafta Dragons Dansı’na ve epik dramaya yol açacak.

READ  Kelly Gidish neden "Law & Order: SVU"dan ayrıldı?

Ejderha Evi Pazar günleri saat 9’da yayınlanıyor HBO.

İzleyicileri kırmızı düğünün anılarıyla tanıştıran kraliyet düğünü “Ejderha Evi”ni izleyin:

Yahoo Entertainment’dan daha fazlasını okuyun:

Bize ne düşündüğünü söyle! Bizimle iletişime geçin heyecanVe Facebook veya Instagram. Ve hostesimiz Kylie Marr’a bakın. heyecanVe Facebook veya Instagram.